Betrebels: Ουνιόν Βερολίνου – Μάιντς με πλήθος στοιχηματικών επιλογών

Ανανεώθηκε:
betrebels logo

Για την 28η αγωνιστική στη Bundesliga, η Ουνιόν Βερολίνου υποδέχεται τη Μάιντς (21:30) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Ουνιόν Βερολίνου – Μάιντς στη Betrebels
Betrebels logo 2019

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ουνιόν Βερολίνου, έχοντας απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ουρς Φίσερ φιλοξενήθηκε από τη Χέρτα, στο μεταξύ τους ντέρμπι, από την οποία και ηττήθηκε με 4-0. Μετά το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, δέχθηκε τέσσερα τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (51′, 52′, 61′, 77′). Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Μάιντς δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις, έχοντας απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ακίμ Μπάιερλορτσερ υποδέχθηκε τη Λειψία, από την οποία και ηττήθηκε με 0-5. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (11′, 23′, 36′), για να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στην επανάληψη (48′, 75′). Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776