Betrebels: Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης με πλήθος στοιχηματικών επιλογών

Ανανεώθηκε:
betrebels logo

Για την 29η αγωνιστική της La Liga, η Οσασούνα υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης (23:00) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης στη Betrebels
Betrebels logo 2019

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι, μετά και τη νίκη επί της Εσπανιόλ (1-0), η Οσασούνα κατάφερε να παραμείνει αήττητη. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αρασάτε φιλοξενήθηκε από τη Σοσιεδάδ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το πέναλτι του Αδριάν στο 29′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 61ο λεπτό. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Πέντε νίκες, πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Ατλέτικο Μαδρίτης, όπου και μετράει δυο νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε φιλοξενηθήκε από τη Μπιλμπάο, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 37′, δυο λεπτά αργότερα κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Ντιέγκο Κόστα. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Τρεις νίκες, οκτώ ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776