Betrebels: Μαρίτιμο – Ζιλ Βιθέντε με πλήθος στοιχηματικών επιλογών

Ανανεώθηκε:
betrebels logo

Για την 27η αγωνιστική της Primeira Liga, η Μαρίτιμο υποδέχεται τη Ζιλ Βιθέντε (21:00) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Μαρίτιμο – Ζιλ Βιθέντε στη Betrebels
Betrebels logo 2019

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Μαρίτιμο, όπου και μετράει μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χοσέ Γκόμες φιλοξενήθηκε από την Πόρτο, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο έκτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, έξι ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, ούτε η Ζιλ Βιθέντε έχει πανηγυρίσει κάποια νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βίτορ Ολιβέιρα υποδέχθηκε τη Φαμαλικάο, από την οποία και ηττήθηκε με 1-3. Ο Ούγκο Βιέιρα σημείωσε το μοναδικό της τέρμα στην αναμέτρηση, μειώνοντας προσωρινά σε 1-2, στο 77ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776