*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί της Μοντερέι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής. Το 1-0 ο Ερνάντες στο 25’, το 1-1 έκανε ο Μέσα στο 58’, το 2-1 ήρθε απ’ τον Ράσελ-Ρόου στο 72’.

Δεν μπορεί να επιστρέψει στις νίκες, την περασμένη εβδομάδα έμεινε στο εντός έδρας 2-2 με το Πόρτλαντ, σε ματς που κυριάρχησε. Ο αντίπαλος προηγήθηκε δύο φορές μέχρι το 57’, αμφότερες κόντρα στη ροή του αγώνα, ωστόσο το Κολόμπους βρήκε ισάριθμες απαντήσεις. Στο δεύτερο 45λεπτο είχε τρομερή επιθετικότητα, πίεσε πολύ, βρήκε το 2-2 στο 74’ και είχε αρκετές φάσεις για να σκοράρει τρίτο γκολ και να πάρει τη νίκη. Τέταρτη σερί ισοπαλία μετά το εκτός έδρας 0-0 με το Σολτ Λέικ, το εντός έδρας 1-1 με την Ουάσινγκτον και το εκτός έδρας 2-2 με το Νάσβιλ, πέμπτη διαδοχική αγωνιστική που δεν κερδίζει, μετρά ρεκόρ 2-3-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές. Μεσοβδόμαδα επικράτησε 2-1 της Μοντερέι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής, πήρε προβάδισμα πρόκρισης, ακολουθεί ρεβάνς την επόμενη εβδομάδα.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/8 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/8 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Ορλάντο. Το 1-0 ήρθε απ’ τον Τόγιε στο 16’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Τόρες με πέναλτι στο 22’. Το 2-1 ήρθε απ’ τον Λάσιτερ στο 88’, το τελικό 2-2 ήρθε απ’ τον Ανγκούλο στις καθυστερήσεις για το Ορλάντο.

Δεν εκμεταλλεύτηκε την έδρα του την περασμένη εβδομάδα, έμεινε στο εντός έδρας 2-2 με το Ορλάντο. Τραγικό το πρώτο ημίχρονο, χαμηλό επίπεδο ποδοσφαίρου, οι ομάδες σκόραραν από μια φορά χωρίς να το αξίζουν. Στο δεύτερο 45λεπτο το Μόντρεαλ ήταν ανώτερο, σκόραρε στο 88’ και έδειχνε ικανό να πάρει τη νίκη, ωστόσο ήταν απρόσεκτο στο φινάλε και ισοφαρίστηκε απ’ τον Ανγκούλο. Δεύτερο σερί θετικό αποτέλεσμα μετά τη νίκη 2-1 επί του Σινσινάτι, είχαν προηγηθεί διαδοχικές ήττες για τους Καναδούς, που έχασαν από Σικάγο (4-3), Ουάσινγκτον (1-0) και Σιάτλ (5-0), όλα τα ματς εκτός έδρας. Το Μόντρεαλ μετρά ρεκόρ 3-2-3 στο φετινό πρωτάθλημα, με 11 πόντους είναι στην δέκατη θέση της Ανατολής.