* Μετρούν 3/5 under 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

* g/g  τα 3/5 τελευταία  παιχνίδια των δυο ομάδων.

*0-2-3 η προϊστορία των δυο ομάδων υπέρ της Φιλαδέλφεια.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία 4-4 στο μέσα στο Μαϊάμι σε παιχνίδι διαφήμιση του ποδοσφαίρου.

Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι,  η Σινσινάτι ήρθε ισόπαλη εντός έδρας 4-4 με τη Σινσινάτι. 3-2 το σκορ ημιχρόνου, με τον Ιγκουαίν να σκοράρει τρεις φορές και τον Μπρένερ δύο. Ο Βάσκεζ ισοφάρισε με δύο γκολ στο 81′ και στο 86′, στο 90+7′ ήρθε το buzzer beater του ΜακΒέι και έσωσε την παρτίδα για τη γηπεδούχο και της στέρησε την νίκη. Επτά από τους τελευταίους εννέα αγώνες MLS της Σινσινάτι  έληξαν ισόπαλοι. Χωρίς τον Μπάντζι και Ματαρρίτα και Βέρμεερ το Σινσινάτι, αμφίβολος ο βραζιλιανος Σάντος.

Σινσινάτι Στατιστικά

*3/5 πρόσφατες αναμετρήσεις είχαν under 2.5

*4/5 παιχνίδια τελευταία με g/g  ανεξαρτήτου έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εμφατική νίκη για την Φιλαδέλφεια με  6-0  κόντρα στο Χιούστον. Τα τέρματα για τους γηπεδούχους οι Γκαζνταγκ 23΄, Μαγκλιν 42΄, Ούχρε 45+1΄ και 48’, Καράνζα 55΄, Σάλιβαν 89΄.

Η νίκη της Φιλαδέλφεια με 6-0 επί του Χιούστον το Σάββατο σηματοδότησε την πέμπτη συνεχόμενη στο MLS, ισοφαρίζοντας το ρεκόρ του συλλόγου που είχε σημειωθεί νωρίτερα φέτος. Η Φιλαδέλφεια έχει διαφορά τερμάτων συν 16 στο σερί των πέντε αγώνων, ισοφαρίζοντας την καλύτερη σε κάθε περίοδο πέντε αγώνων στην ιστορία του MLS (Ατλάντα Γιουνάιτεντ τον Σεπτέμβριο του 2017). Η Φιλαδέλφεια δεν έχει δεχτεί περισσότερα από ένα γκολ σε 13 συνεχόμενα παιχνίδια. Όλοι διαθέσιμοι κανονικά για την αναμέτρηση.