*Έρχονται από 8/12 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 4-2 επί του Σαν Χοσέ. Το 0-1 στο 53’, το 1-1 ήρθε στο 57’, το 2-1 στο 72’. Ακολούθησαν άλλα τρία γκολ για το Σινσινάτι απ’ το 78’ μέχρι το 87’, όλα απ’ τον Κούμπο.

Επέστρεψε στις νίκες με έμφαση, πέρασε με μεγάλο σκορ απ’ την έδρα του Σαν Χοσέ το Σάββατο. Το ματς είχε ρυθμό και αρκετές φάσεις, αλλά στο πρώτο ημίχρονο δεν είχε γκολ. Στο δεύτερο μέρος οι ομάδες ήταν ιδιαίτερα αποτελεσματικές, το Σινσινάτι βρήκε τέσσερα γκολ και επικράτησε με ανατροπή, μετέτρεψε το 2-1 του 72’ σε 2-4 μέχρι το 87’, μεγάλος πρωταγωνιστής της νίκης ο Κούμπο (χατ-τρικ)! Ήταν η όγδοη νίκη στα τελευταία εννέα ματς πρωταθλήματος (8-0-1), ερχόταν από εντός έδρας ήττα 0-2 κόντρα στο Νάσβιλ. Μετρά ρεκόρ 11-3-3 στις πρώτες 17 αγωνιστικές, με 36 πόντους είναι στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 3/5 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 1-0 ο Ούχρε στο 3’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Γκρέσελ στο 47’, το 1-2 έκανε ο Αφόνσο στις καθυστερήσεις. Με δέκα παίκτες απ’ το 68’ η Ίντερ Μαϊάμι, έμεινε με εννέα παίκτες στο 84’!

Κάποια στιγμή θα έχανε ξανά η Φιλαδέλφεια, δεν κατάφερε να πάρει κάτι στο εντός έδρας ματς με την Ίντερ Μαϊάμι, παρότι έπαιζε με δύο παίκτες παραπάνω! Καλό το πρώτο ημίχρονο, η Φιλαδέλφεια κέρδιζε δίκαια, μπορούσε να σκοράρει περισσότερες φορές. Μπήκε καλά στο δεύτερο μέρος με άμεση ισοφάριση η Ίντερ, αλλά στην πορεία έχασε δύο παίκτες με αποβολή, κρατούσε την ισοπαλία με νύχια και με δόντια, τελικά βρήκε γκολ στις καθυστερήσεις και «έκλεψε» όλο το ματς! Αναπάντεχη ήττα, με τον τρόπο που ήρθε, για τη Φιλαδέλφεια, ήταν η πρώτη έπειτα από τέσσερα ματς (1-3-0). Πορεύεται με μόλις μια νίκη στα τελευταία 11 ματς (1-5-5), βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.