*Φετινά ματς: Ορλάντο – Σάρλοτ 1-2, Σάρλοτ – Ορλάντο 1-0 (κύπελλο).

*Έρχονται από 3/4 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Λος Άντζελες. Το 1-0 στο 29’, το 1-1 ήρθε στο 67’, το 2-1 έκανε η Σάρλοτ στο 75’.

Επέστρεψε στις νίκες η Σάρλοτ, τα κατάφερε κόντρα στο Λος Άντζελες το Σάββατο. Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, στο δεύτερο μέρος βελτιώθηκε το Λος Άντζελες και ισοφάρισε δίκαια, το ματς ήταν «ανοιχτό» και θα μπορούσε να κερδίσει ο οποιοσδήποτε, τελικά το γκολ ήρθε για τη Σάρλοτ. Επιστροφή στις νίκες μετά την καλή πορεία στο Λιγκς Καπ, κέρδισε ξανά στο πρωτάθλημα έπειτα από οκτώ αγωνιστικές (0-5-3), είχε κλείσει τις υποχρεώσεις της με εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στο Μόντρεαλ στις 15 Ιουλίου. Είχαν προηγηθεί πέντε διαδοχικές ισοπαλίες, με 29 πόντους είναι 12η στην Ανατολή.

ΣΑΡΛΟΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*G/G τα 5/8 τελευταία ματς.

*Over 2.5 τα 6/8 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Σεντ Λούις. Το 1-0 ο Τόρες στο 48’, το 1-1 έκανε ο Αλμ στο 78’. Το 2-1 ήρθε στις καθυστερήσεις με πέναλτι. Με δέκα παίκτες τελείωσε το ματς το Σεντ Λούις.

Ζορίστηκε πολύ κόντρα στο Σεντ Λούις, στο φινάλε πήρε τη νίκη χάρη σε πέναλτι στις καθυστερήσεις. Ισορροπημένο το ματς, αμφότερες οι ομάδες είχαν ευκαιρίες, το πιο δίκαιο αποτέλεσμα ήταν η ισοπαλία. Δεύτερη σερί νίκη μετά το εκτός έδρας 3-1 επί του Σικάγο, τρίτη διαδοχική μετά το εκτός έδρας 1-2 επί της Ατλάντα τον Ιούλιο, μετρά ρεκόρ 5-1-1 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές. Με 43 πόντους το Ορλάντο είναι τέταρτο στην Ανατολή. Στο 2-1-2 το ρεκόρ του στα τελευταία πέντε εκτός έδρας ματς πρωταθλήματος.