*33η αγωνιστική

*Στον πρώτο γύρο: Φόρεστ Γκριν – Μπάροου 0-2

*7/9 over 2,5 και G/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια σε αυτό το γήπεδο.

ΜΠΑΡΟΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Μπάροου έχασε 2-0 εκτός έδρας από την Γουίμπλεντον, χωρίς να είναι πολύ χειρότερη από την αντίπαλο της, με δύο τέρματα που δέχθηκε μέσα σε 10 λεπτά στο πρώτο ημίχρονο, από τους Κέρτις (16’), Μπουγκιέλ (26’).

Η Μπάροου ηττήθηκε 2-0 εκτός έδρας από την Γουίμπλεντον και δεν είναι στα καλύτερα της, αφού έχει μόλις δύο νίκες στα εννιά τελευταία παιχνίδια της, αμφότερες στο γήπεδό της, εκεί που έχει χάσει μόνο από την Κρου φέτος στο πρωτάθλημα.

Η τελευταία ήττα την έφερε στην τέταρτη θέση, στο -1 από την τρίτη που που οδηγεί απευθείας στην άνοδο, ενώ είναι πάντα αρκετά μπροστά, στο +7, από την όγδοη θέση που δεν οδηγεί ούτε καν στα play off για άνοδο.

Μπάροου Στατιστικά

*11/16 under 2,5 εντός έδρας

*8/16 G/G εντός έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ

Προηγούμενο ματς: Η Φόρεστ Γκριν έχασε 0-4 εντός έδρας από την Μάνσφιλντ, με τον Ο’ Κλαρκ να την βάζει πίσω στο σκορ στο 11ο λεπτό, με τα άλλα τρία γκολ να τα δέχεται στο τελευταίο 20λεπτο, από τους Νίκολς (69’), Σουάν (78’), Ο’ Κλαρκ (97’).

Η Φόρεστ Γκριν έχασε με το “βαρύ” 0-4 εντός έδρας από την Μάνσφιλντ, συμπληρώνοντας 12 σερί αγώνες χωρίς νίκη! Και μπορεί να παίρνει κάποιους βαθμούς που και που, με ορισμένες ισοπαλίες, αλλά χρειάζεται νίκες για να ξεκολλήσει από τις τελευταίες θέσεις και τη ζώνη του υποβιβασμού.

Είναι πάντα εντός ζώνης υποβιβασμού, ουραγός ξανά, στο -9 από τις θέσεις παραμονής. Δεν κερδίζει εδώ και 12 αγώνες, με εφτά ήττες σε αυτό το διάστημα, ειδικά στο πρωτάθλημα δεν έχει νίκη εδώ και 14 αγωνιστικές!

Γενικώς στα 20 τελευταία παιχνίδια έχει κερδίσει μόνο δύο φορές την Σκάρμπορο, ερασιτεχνική ομάδα, έχοντας 10 ήττες.