*Στον πρώτο γύρο: Σάλφορντ – Γουόλσολ 1-2

*7/9 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΓΟΥΟΛΣΟΛ

Προηγούμενο ματς: Η Γουόλσολ έχασε με το “βαρύ” 5-0 εκτός έδρας από τους Μίλτον Κέινς Ντονς, αν και στο ημίχρονο έχανε μόνο 1-0 από τέρμα του Τεζγκέλ στο 28’. Αλλά στο δεύτερο δέχθηκε τέσσερα ακόμη γκολ από τους Ντιν (59’ πεν., 78’), Γκίλμπεϊ (62’), Τόμλινσον (74’).

Η Γουόλσολ έχασε με 5-0 εκτός έδρας από τους Μίλτον Κέινς Ντονς, δεύτερη ήττα στους τέσσερις τελευταίους αγώνες που δεν έχει καμία νίκη!

Αλλά στο γήπεδό της είναι αήττητη εδώ και πέντε αγώνες, με τέσσερις νίκες, ενώ έχει χάσει μόνο μία φορά στους 12 τελευταίους εντός, με οκτώ νίκες στο ίδιο διάστημα.

Τα τελευταία αρνητικά αποτελέσματα την έφεραν πάλι εκτός πρώτης επτάδας και θέσεων που ‘που οδηγούν στα πλέι οφς για την άνοδο, πέφτοντας στην 10η θέση του βαθμολογικού πίνακα, αλλά στο -4 από την έβδομη θέση.

Στα θετικά, το γεγονός πώς έχει παίξει λιγότερα παιχνίδια, από αρκετές ομάδες μπροστά της.

Γουόλσολ Στατιστικά

*11/13 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της

*13/23 G/G εντός έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΑΛΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Σάλφορντ έχασε με 1-2 εντός έδρας από την Σάτον, παρόλο που ισοφάρισε με τον Γουάτσον στο 50’ το γκολ που είχε δεχθεί από τον Σάντερσον στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, αφού δέχθηκε και δεύτερο γκολ από τον Σάντερσον στο 63’.

Η Σάλφορντ ηττήθηκε με 1-2 εντός έδρας από την Σάτον, χάνοντας ξανά έπειτα από δύο σερί νίκες και τρία παιχνίδια χωρίς ήττα.

Πάντως έχει κερδίσει το πιο πρόσφατο παιχνίδι μακριά από την έδρα της, έπειτα από τρεις που είχε δώσει σε αυτό και δεν είχε πάρει κάποια νίκη.

Βαθμολογικά είναι πάρα πολύ χαμηλά, χωρίς κάποιο βαθμολογικό στόχο αυτή την περίοδο.