*Στον πρώτο γύρο: Τρανμίρ – Τζίλιγχαμ 3-1

*6/7 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια σε αυτό το γήπεδο.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ

Προηγούμενο ματς: Η Τζίλιγχαμ έχασε 2-0 εκτός έδρας από την Μπάροου, με το πρώτο τέρμα να το δέχεται από τον Τσέστερ στο 40’, ενώ δέχθηκε δεύτερο τέρμα από τον Άκουα στο 55ο λεπτό.

Η Τζίλιγχαμ ηττήθηκε με 2-0 εκτός έδρας από την Μπάροου, πρώτη της ήττα έπειτα από δύο σερί νίκες, στις οποίες δεν είχε δεχθεί γκολ. Έχει τον ίδιο αριθμό νικών εντός και εκτός έδρας.

Στο γήπεδό της δεν χάνει εδώ και πέντε παιχνίδια, αλλά κέρδισε μόνο το πιο πρόσφατο, έπειτα από τέσσερις σερί ισοπαλίες.

Διατηρείται στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, αλλά έπεσε στην 9η θέση του, ισόβαθμη με δύο ομάδες από πάνω της, μία εκ των οποίων είναι στην τελευταία που οδηγεί στα play off για την άνοδο. Αλλά έχει τη χειρότερη επίθεση της κατηγορίας και κατ’ επέκταση πολύ άσχημη διαφορά τερμάτων, κάτι που δεν την βοηθάει στις ισοβαθμίες.

Τζίλιγχαμ Στατιστικά

*Πέντε σερί Ν/G στα τελευταία παιχνίδια της

*Πέντε σερί under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΤΡΑΝΜΙΡ

Προηγούμενο ματς: Η Τρανμίρ κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Σάτον με ένα τέρμα του Άπτερ στο 87ο λεπτο.

Βαθιά βαθμολογική ανάσα για την Τρανμίρ που κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Σάτον, έπειτα από δύο σερί ήττες. Βέβαια την ουραγό Σάτον κέρδισε, όχι κανένα μεγαθήριο, αλλά και αυτό το παιχνίδι τρεις βαθμούς δίνει!

Μακριά από την έδρα της έχει τρεις σερί ήττες, τέσσερις στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Είναι πάντα αρκετά χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην 18η θέση, στο -11 από την πρώτη επτάδα, στο +16 από την ζώνη του υποβιβασμού.