*5η αγωνιστική

ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Τζίλιγχαμ έχασε 0-2 εντός έδρας από την Χάρογκεϊτ, δεχόμενη το πρώτο γκολ από τον Ντάλι στο 25ο λεπτό, προσπάθησε στη συνέχεια να ισοφαρίσει, δεν τα κατάφερε και σε μία αντεπίθεση δέχθηκε και δεύτερο γκολ από τον Πάτισον στο 86ο λεπτό.

Η Τζίλιγχαμ ηττήθηκε με 0-2 εντός έδρας από την Χάρογκεϊτ, γνωρίζοντας δεύτερη συνεχόμενη ήττα, πάλι χωρίς να σκοράρει, κάτι που έχει συμβεί και στις τρεις ήττες που έχει γνωρίσει στο πρωτάθλημα μέχρι στιγμής.

Εχει πετύχει και δύο νίκες, μία εκ των οποίων ήταν στο Λιγκ Καπ, η άλλη είναι στο γήπεδό της για το πρωτάθλημα, όμως απέναντι στην χειρότερη και ουραγό μέχρι στιγμής της κατηγορίας. Όλα αυτά μετά τον υποβιβασμό της σε αυτή την κατηγορία από την μεγαλύτερη.

Απουσιάζουν λόγω τραυματισμού ο μέσος Ο’ Κιφ και ο γκολκίπερ Μέιναρντ – Μπρούερ, αλλά ίσως επιστρέψει ο μέσος Τζέφρις που έχασε τα προηγούμενα παιχνίδια και ο μέσος Γουίλιαμς που έλειψε από τον τελευταίο αγώνα, με αμφότερους τραυματίες.

Τζίλιγχαμ Στατιστικά

*Εχει 5/5 N/G στη σεζόν

*Εχει 4/5 αγώνες με 2-3 γκολ στη σεζόν

*Εχει 4/5 under 2,5 στη σεζόν

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΓΟΥΟΛΣΟΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Γουόλσολ έχασε 2-1 εκτός έδρας από την Μπάροου, δεχόμενη δύο γκολ από κεφαλιές μέσα σε τρία λεπτά πολύ νωρίς, από τους Γουάρεν (9’), ΜακΚλίλαντ (12’). Επιθετικά δεν ήταν πολύ δραστήρια, αν και μείωσε με τον Τζόνσον στο 46’, όμως στη συνέχεια έχασε μόνο μία μεγάλη ευκαιρία, προς τη λήξη της αναμέτρησης.

Η Γουόλσολ γνώρισε την πρώτη της φετινή ήττα, με 2-1 εκτός έδρας από την Μπάροου, μετά την ισοπαλία στο προηγούμενο παιχνίδι της, έχοντας τρεις νίκες στα πρώτα ισάριθμα παιχνίδια της.

Αλλά και το τελευταίο αποτέλεσμα από μόνο του δεν μπορεί να μετριάσει το πολύ καλό ξεκίνημα της στη σεζόν, ούσα από νωρίς ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα, αν και έμεινε λίγο πίσω από την κορυφή.

Θα απουσιάσουν λόγω τραυματισμών οι Γουίλκινσον (ΕΠ), Λάμπαντι (ΜΕ), ΜακΕντι (ΑΜ), Γκόρντον (ΑΜ) και αμφίβολη είναι η συμμετοχή του μέσου Ράιλι που έχει κάποιες ενοχλήσεις