*Έρχονται από 2/2 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στο Ντάλας. Το 1-0 ο Φερέιρα στο 28’ με πέναλτι, το 2-0 ήρθε στο 81’ απ’ τον Ταφάρι.

Λίγα πράγματα κόντρα στο Ντάλας το Σάββατο, υπέστη δίκαιη ήττα. Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο, το Ντάλας σκόραρε με πέναλτι στο 28’ και διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση. Στο δεύτερο μέρος η πλάστιγγα έγειρε καθολικά προς το Σεντ Λούις, που πίεσε πολύ και είχε ευκαιρίες, αλλά το γκολ ήρθε ξανά για το Ντάλας, που έκανε το 2-0 στο 81’ και πήρε δίκαια το ματς. Επιστροφή στις ήττες μετά από δύο σερί ισοπαλίες κόντρα σε Πόρτλαντ (0-0) και Ίντερ Μαϊάμι (3-3), νωρίτερα είχε δύο ήττες από Σινσινάτι (3-1) και Σιάτλ (1-2). Πορεύεται χωρίς νίκη στις τελευταίες έξι αγωνιστικές (0-2-4), καταλαμβάνει την 11η θέση της Δύσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/12 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 7/12 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-0 επί του Όστιν. Το 1-0 ο Μπάσετ στο 22’, το 2-0 έκανε ο Ναβάρο στο 49’.

Κάποια στιγμή θα επέστρεφε στις νίκες, τα κατάφερε κόντρα στο Όστιν το Σάββατο, ένα δίκαιο αποτέλεσμα. Στο πρώτο ημίχρονο το Κολοράντο ήταν καλύτερο, βρήκε αρκετές στιγμές, σκόραρε στο 22’ και απείλησε να σκοράρει περισσότερα γκολ, το 2-0 ήρθε στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους. Στο υπόλοιπο του αγώνα το Όστιν πάλεψε επιθετικά, έβγαλε κάποια καλά στοιχεία, αλλά τίποτα φοβερό, έχασε δίκαια. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από τέσσερις αγωνιστικές (0-1-3), ερχόταν από δύο σερί ήττες κόντρα σε Βανκούβερ (2-1) και Χιούστον (3-1), νωρίτερα πήρε 3-3 με τη Μινεσότα. Βρίσκεται στην έκτη θέση της Δύσης, διαθέτει μια απ’ τις χειρότερες άμυνες της.