*Έρχονται από εφτά διαδοχικά μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στο Ντάλας. Το 0-1 ο Κικάνοβιτς στο 6’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ιγιαραμέντι στο 25’, το 2-1 έκανε ο Σάλι στις καθυστερήσεις.

Το πάλεψε όσο περισσότερο μπορούσε στο εκτός έδρας ματς της πρεμιέρας κόντρα στο Ντάλας, δεν κατάφερε να πάρει κάτι, παρότι πλησίασε στο θετικό αποτέλεσμα.Το Σαν Χοσέ μπήκε καλύτερα, σκόραρε στο 6’, αλλά το Ντάλας έβγαλε άμεσα αντίδραση και πίεσε για την ισοφάριση, τη βρήκε στο 25’ με τον Ιγιαραμέντι. Στο δεύτερο μέρος το Σαν Χοσέ ήταν ιδιαίτερα επικίνδυνο στις αντεπιθέσεις, έφτασε πολύ κοντά στο δεύτερο γκολ. Στο φινάλε πίεσε το Ντάλας και βρήκε το 2-1 με τον Σάλι να σκοράρει από κοντά. Συνεχίζει με τον κόουτς Λούτσι Γκονσάλες, το ρόστερ μοιάζει αποδυναμωμένο, τα προγνωστικά αναφέρουν ότι το Σαν Χοσέ δύσκολα θα διεκδικήσει κάτι σπουδαίο φέτος.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Under 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 2/4 ΝG σε φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΛΑ ΓΚΑΛΑΞΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 1-0 ο Γιόβελιτς στο 75’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μέσι στις καθυστερήσεις. Με δέκα παίκτες απ’ το 87’ οι Γκάλαξι, που έχασαν πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Προστάτευσαν την έδρα τους οι Γκάλαξι την περασμένη εβδομάδα στο ματς κόντρα στην ποιοτική και φιλόδοξη Ίντερ Μαϊάμι, πήραν το 1-1. Οι Γκάλαξι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο, έχασαν πέναλτι και είχαν αρκετές ευκαιρίες για γκολ, η Ίντερ δεν πατούσε καλά στο χορτάρι. Η ομάδα του Λος Άντζελες πήρε αυτό που δικαιούταν στο 75’, ωστόσο στη συνέχεια η ομάδα του Μαϊάμι πίεσε πολύ, κράτησε μπάλα και βρήκε την ισοφάριση στις καθυστερήσεις. Οι Γκάλαξι θέλουν να παρουσιάσουν κάτι καλύτερο φέτος, ο κόουτς Βέινι συνεχίζει στην άκρη του πάγκου, το ρόστερ δέχτηκε χτυπήματα με τις αποχωρήσεις των Μπόιντ, Τσιτσαρίτο Ερνάντες, Ντόουγκλας Κόστα και Έντουαντς. Ήρθαν για να προσφέρουν λύσεις οι Πέιντσιλ, Πεκ και Γιαμανέ, οι Γκάλαξι θέλουν να μπουν στα πλέι-οφ.