*Έρχονται από 3/5 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι στις 19 Μαΐου. Το 1-0 ο Βολφ στο 3’, το 1-1 έκανε ο Χάρπερ στο 45’, το τελικό 2-1 ήρθε απ’ τον Μπακράρ στο 64’. Με δέκα παίκτες στο φινάλε οι Ρεντ Μπουλς.

Δεν είχε υποχρεώσεις την περασμένη εβδομάδα, έρχεται «φρέσκια» στο σημερινό ματς. Έπαιξε τελευταία φορά πριν από 10 ημέρες, στο εκτός έδρας ντέρμπι με τη Νέα Υόρκη Σίτι. Έχανε από πολύ νωρίς και κινδύνευσε με δεύτερο γκολ εις βάρος της, μέχρι να ισοφαρίσει πριν την ανάπαυλα. Στο δεύτερο μέρος η Νέα Υόρκη Σίτι ήταν ανώτερη, βρήκε σχετικά γρήγορα το γκολ στο 64’ και στο φινάλε πήρε αυτό που ήθελε. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από δύο διαδοχικές νίκες για τους Ρεντ Μπουλς, μετρούν ρεκόρ 2-1-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Μετρούν ρεκόρ 4-4-3, είναι πέμπτοι στην Ανατολή.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 10/13 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 9/13 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στη Φιλαδέλφεια.

Δεν κατάφερ να σκοράρει για δεύτερο σερί ματς το Σάββατο και μοιραία έμεινε στο 0-0 κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Το ματς είχε καλό ρυθμό και ευκαιρίες, άξιζαν σίγουρα να σκοράρουν, αλλά βρέθηκαν σε κακή ημέρα εκτελεστικά. Καλύτερη η Φιλαδέλφεια στο πρώτο ημίχρονο, βελτιώθηκε πολύ η Σάρλοτ στο δεύτερο 45λεπτο και πλησίασε στο γκολ. Δεύτερη σερί «λευκή» ισοπαλία μετά από εκείνη κόντρα στους Γκάλαξι (εντός έδρας), είχαν προηγηθεί τρεις σερί νίκες με Σικάγο (0-1), Νάσβιλ (1-0) και Πόρτλαντ (2-0), κρατά ανέπαφη εστία στα τελευταία πέντε ματς. Με ρεκόρ 5-3-4 στις τελευταίες 12 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 5η θέση της βαθμολογίας στην Ανατολή.