*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-1 επί της Μοντερέι για το Τσάμπιονς Καπ Κεντρικής Αμερικής. Στο 11’ το 1-0, το 1-1 ήρθε στο 45’, το 1-2 στο 49’ και το τελικό 1-3 ήρθε στο 89’.

Επιστρέφει στη δράση για το MLS έπειτα από περίπου δύο εβδομάδες, έπαιξε τελευταία φορά στις 28 Απριλίου. Τότε έμεινε στο εντός έδρας 0-0 με το Μόντρεαλ, ένα άδικο αποτέλεσμα. Το Κολόμπους πίεσε αρκετά, είχε καλές στιγμές, πλησίασε στο γκολ σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά τα χαλούσε στην τελική προσπάθεια. Πέμπτη σερί ισοπαλία στο πρωτάθλημα, έκτη διαδοχική αγωνιστική που δεν κερδίζει, μετρά ρεκόρ 2-4-2 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές. Μεσοβδόμαδα επικράτησε εκτός έδρας 3-1 της Μοντερέι για το Τσάμπιονς Καπ Κεντρικής Αμερικής, πήρε την πρόκριση για τον τελικό, εκεί θα αντιμετωπίσει την Πατσούκα.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/10 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 7/10 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Ορλάντο. Το γκολ στο πρώτο λεπτό απ’ τον Ακόστα. Με δέκα παίκτες απ’ το 23’ το Ορλάντο, έμεινε με δέκα και το Σινσινάτι στο 78’.

Είναι σε καλό μομέντουμ, πέρασε και απ’ την έδρα του Ορλάντο την περασμένη εβδομάδα. Το σκορ άνοιξε μόλις στο πρώτο λεπτό για το Σινσινάτι, που στη συνέχεια παρατάχθηκε με αμιγώς ανασταλτική λογική, προστάτευσε το προβάδισμα του μέχρι το φινάλε και πήρε αυτό που ήθελε. Ευνοήθηκε και απ’ την αποβολή που είχε το Ορλάντο στο 23’. Τρίτη διαδοχική νίκη μετά το εκτός έδρας 2-1 επί της Ατλάντα και το εντός έδρας 2-1 επί του Κολοράντο, δεν είχε νίκη για τρεις αγωνιστικές (0-1-2), ερχόταν από δύο σερί ήττες κόντρα σε Μόντρεαλ και Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, νωρίτερα πήρε ισοπαλία με τη Σάρλοτ (1-1). Μετρά ρεκόρ 6-3-2 στις πρώτες 11 αγωνιστικές, με 21 πόντους είναι στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.