Bet365: Βέλγιο – Γαλλία με κορυφαίες αγορές (07/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, το Βέλγιο υποδέχεται την Γαλλία σε ημιτελικό για το UEFA Nations League. H Βet365 διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Βέλγιο – Γαλλία στην Bet365

Από τρίτη διαδοχική νίκη στα Προκριματικά παγκοσμίου Κυπέλλου έρχεται το Βέλγιο, καθώς κέρδισε τη Λευκορωσία με 0-1 εκτός έδρας. Πλησίασε τα δίχτυα σε αρκετές φάσεις και είδε το γκολ του Μπατσουαγί να ακυρώνεται ως οφσάιντ στο 31′. Δύο λεπτά αργότερα ο Πρατ με τρομερό σουτ πέτυχε το νικητήριο γκολ. Ο ρυθμός στο δεύτερο μισό του ματς έπεσε, όμως αυτό δεν άλλαξε το παραμικρό στο σκορ. Στην κορυφή στον όμιλο έφτασε στο Nations League, μετά την τελευταία νίκη στον αγώνα με την Δανία εντός με 4-2.

Με άνεση επιβλήθηκε η Γαλλία στο γήπεδό της επί της Φινλανδία, νικώντας μετά από δύο διαδοχικά “Χ” στα προκριματικά Μουντιάλ, διαμορφώνοντας το σκορ σε 2-0. Ήταν καταιγιστική και τα τέρματά της θα μπορούσαν να είναι ακόμη περισσότερα. Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο έβαλε ο Γκριζμάν, που άνοιξε το σκορ στο 25΄, ενώ ξαναχτύπησε στο 53΄. Την παρουσία της έδωσε πριν ένα χρόνο πιο πρόσφατα στο πρωτάθλημα Εθνών, κατακτώντας την πρώτη θέση στον όμιλό της, με νίκη κόντρα στη Σουηδία (4-2).

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο για να κερδίσει έχει η Γαλλία. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 2.90, το ”Χ” στο 3.20, και το διπλό στο 2.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα εντός έδρας παιχνίδια του Βελγίου, σημειώθηκαν δύο ή τρία τέρματα (στο 1.95 το 2 ή 3 Γκολ)
  • Στους πέντε από τους έξι τελευταίους αγώνες της Γαλλίας, έβαλαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.83 το Goal/Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.