*Έρχονται από 2/2 μεταξύ τους NG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-1 επί του Σικάγο. Στο 2’ το 1-0, ισοφάρισε ο Κάιπερς στο 46’ για το Σικάγο, το Σεντ Λούις έκανε το 2-1 στο 56’, το 3-1 ήρθε στο 67’ με τον Ζοάο Κλάους.

Επέστρεψε στις νίκες με πειστικό τρόπο, επικράτησε το Σάββατο εντός έδρας 3-1 του Σικάγο. Ήταν ανώτερο στο πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκε νωρίς και θα μπορούσε να έχει σκοράρει δεύτερη φορά. Το Σικάγο ισοφάρισε με την έναρξη του δεύτερου μέρους, αλλά στη συνέχεια το Σεντ Λούις ήταν αυτό που έπρεπε και με δύο γκολ μέχρι το 67’ πήρε τη νίκη. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από δύο σερί ισοπαλίες με Χιούστον (0-0) και Κάνσας (3-3), πέμπτη σερί αγωνιστική που δε χάνει το Σεντ Λούις (2-3-0). Έχει συνολικό ρεκόρ 3-7-1, καταλαμβάνει την 9η θέση της Δύσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/8 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 5/8 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-0 επί του Βανκούβερ. Το 1-0 ο Ολιβέρα στο 18’, το 2-0 ο ίδιος παίκτης στο 36’, το 3-0 ήρθε στο 57’.

Επανήλθε άμεσα στις καλές εμφανίσεις, πήρε αυτό που ήθελε στο εντός έδρας ματς με το Βανκούβερ το Σάββατο. Σκόραρε δύο φορές στο πρώτο ημίχρονο, έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, που τελικά ήταν ιδιαίτερα άνετη. Γρήγορα στο δεύτερο μέρος ήρθε και το 3-0, εκεί τελείωσαν όλα, το υπόλοιπο του ματς έγινε τυπική διαδικασία. Επιστροφή στις επιτυχίες για το Λος Άντζελες, που ερχόταν από εκτός έδρας ήττα 3-1 κόντρα στο Σαν Χοσέ, ερχόταν από εντός έδρας νίκη 3-2 επί του Πόρτλαντ, νωρίτερα είχε δύο σερί ισοπαλίες με Ρεντ Μπουλς (2-2) και Πόρτλαντ (2-2), μετρά ρεκόρ 4-2-3 στις τελευταίες εννέα αγωνιστικές, με 18 πόντους είναι στην πέμπτη θέση της Δύσης.