26η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Κορέας

ΟΥΛΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ισοπαλία με 2-2 στην έδρα της Τζέτζου Γιουνάιτεντ την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ματς με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, κατάφερε να προηγηθεί στο 22′ με τον Χίντερσιρ, για να δεχτεί άμεσα την ισοφάριση, στο 26′. Μπήκε νωθρά στο δεύτερο ημίχρονο, με αποτέλεσμα να μείνει πίσω στο σκορ στο 55′. Ανέβασε ρυθμούς, πίεσε και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση στο 77ο λεπτό της αναμέτρησης, με το 2-2 να μένει μέχρι τέλους.

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα (3-1-0). Βρίσκεται μόνη πρώτη στη βαθμολογία, στο +2 από τη 2η Γέονμπουκ, με παιχνίδι περισσότερο. Έχει μόλις 1 ήττα σε 12 εντός έδρας παιχνίδια.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Τζέτζου Γιουνάιτεντ.

Ουλσάν Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΣΟΥΓΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Σεονγκνάμ Τσούνμα. Κατώτερη των προσδοκιών στο συγκεκριμένο παιχνίδι, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 26′. Κατάφερε να ισοφαρίσει στο 57′, αλλά το υπόλοιπο παιχνίδι ανήκε στην αντίπαλο της, η οποία κατάφερε να φύγει με τους 3 βαθμούς της νίκης με γκολ στο 89′.

Βρίσκεται σε κρίση, αυτή ήταν η 4η της ήττα στα τελευταία 5 παιχνίδια που έδωσε για το πρωτάθλημα. Αυτό το σερί την έχει απομακρύνει από τη διεκδίκηση του τίτλου, αφού πλέον βρίσκεται μόλις στο +1 από τις θέσεις που οδηγούν στο γκρουπ του υποβιβασμού. Έχει κάνει πολύ κακές εμφανίσεις μετά την επανεκκίνηση του πρωταθλήματος.

Απόντες οι Γκουν-Χι Κιμ (16 συμμ./6 γκολ), Χαν-Σεόκ Χι (1 συμμ.)και Άντονις (4 συμμ.).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από τη Σεονγκνάμ.