*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε εδώ όλα τα ματς για παμε στοιχημα σήμερα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Τορόντο. Το 1-0 ο Ετιέν στο 5’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Οχέδα στο 27’. Το 1-2 για το Ορλάντο διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με αυτογκόλ του Γκομί.

Επιστροφή στις νίκες με σπουδαίο διπλό στην έδρα του Τορόντο μεσοβδόμαδα για το Ορλάντο, που πήρε αυτό που ήθελε. Ο αντίπαλος μπήκε δυνατά, σκόραρε πολύ νωρίς και είχε καλή ψυχολογία, ωστόσο γρήγορα ήρθε η ισοφάριση. Το ματς ήταν «ανοιχτό», το Ορλάντο βρήκε το 1-2 λίγο πριν την ανάπαυλα και άλλαξε το μομέντουμ του αγώνα. Στο δεύτερο μέρος το Τορόντο πίεσε αρκετά, κράτησε μπάλα, έβγαλε φάσεις, αλλά δεν είχε ουσία. Επιστροφή στις νίκες μετά την εκτός έδρας ήττα 4-2 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι (4-2), νωρίτερα πήρε νίκη 4-2 επί του Σικάγο, μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Με 24 πόντους είναι στην 11η θέση της Ανατολής.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από πέντε σερί Over 2.5.

*Έρχεται από 6/7 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 2-3 κόντρα στο Σινσινάτι. Το 0-1 ο Κέλσι στο 10’, ισοφάρισε ο Ροντρίγκες στο 24’ για την Ουάσινγκτον. Το 1-2 ήρθε στο 39’ απ’ τον Μπούχα, το 1-3 έκανε ο ίδιος παίκτης στο 63’. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 69’ απ’ τον Πιράνι.

Επέστρεψε γρήγορα στις ήττες, δεν κατάφερε να περιορίσει την επιθετικότητα του Σινσινάτι. Σκόραρε δύο φορές στο μοιρασμένο πρώτο ημίχρονο, πήγε στα αποδυτήρια με προβάδισμα, στο δεύτερο μέρος η Ουάσινγκτον πίεσε αρκετά, έφτασε κοντά στην ισοφάριση, αλλά το 1-3 στο 63’ έδωσε προβάδισμα νίκης στο Σινσινάτι. Στο 69’ το 2-3 απ’ την Ουάσινγκτον, που πίεσε για να βρει το 3-3, πλησίασε σ’ αυτό, αλλά δεν τα κατάφερε. Δέκατη σερί αγωνιστική που δεν κερδίζει η Ουάσινγκτον, έχασε εφτά φορές σ’ αυτή τη σειρά αγώνων (0-3-7), τελευταία νίκη το εκτός έδρας 3-2 επί της Ατλάντα στις 12 Μαΐου. Μετρά μόλις τρεις νίκες σε 21 ματς (3-8-9), καταλαμβάνει την τελευταία θέση της Ανατολής. Επιστρέφει ο Νταζόμε (Επιθετικός, 20,1).