* Μετρούν 4/5 over 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

* g/g  τα 5/5 τελευταία παιχνίδια των δυο ομάδων.

*0-3-2 η προϊστορία των δυο ομάδων υπέρ της Νιού Ίνγκλαντ.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα εκτός έδρας για το Ορλάντο από την DC Γιουνάιτεντ με 2-1. Τα γκολ Ζούνιορ στο 9΄ για τους φιλοξενουμένους, στο 90+1΄ η ισοφάριση και στο 90+5 ΄ η ολική ανατροπή με γκολ του Ντούρκιν και Φούντα αντίστοιχα.

Το Ορλάντο είναι χωρίς νίκη σε τέσσερα συνεχόμενα παιχνίδια για πρώτη φορά αυτή τη σεζόν μετά την ήττα με 2-1 από την DC Γιουνάιτεντ την Κυριακή. Τα λιοντάρια έχασαν επίσης συνεχόμενους αγώνες για δεύτερη φορά το 2022, αν και δεν έχει χάσει τρία σερί ματς μετά την ήττα σε τέσσερις αγώνες τον περασμένο Σεπτέμβριο. Το Ορλάντο προηγήθηκε με 2-1, και δέχτηκε την ισοφάριση στο 90ο λεπτό την Κυριακή κόντρα στην DC Γιουνάιτεντ , για έρθει και στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων άλλο ένα γκολ και να χάσει με 2-1. Χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα τραυματισμών τα λιοντάρια για το παιχνίδι με την Νιού Ίνγκλαντ, λείπει ο πορτιέρο Σταϊντουχάλ.

Ορλάντο Σίτι  Στατιστικά

*3/5 αναμετρήσεις είχαν over 2.5

*4/5 παιχνίδια τελευταία με g/g  ανεξαρτήτου έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Λευκή ισοπαλία δίχως τέρματα μέσα στην έδρα της με αντίπαλο το Τορόντο.

Η Νιού Ίνγκλαντ δεν έχει κερδίσει σε έξι συνεχόμενα παιχνίδια και σε αυτό το διάστημα μετράει τέσσερις ισοπαλίες. Έχει μόλις τρεις νίκες στους τελευταίους 13 αγώνες πρωταθλήματος. Οι δύο τελευταίους αγώνες της έχουν λήξει με ισοπαλίες χωρίς σκορ, ο προηγούμενος εκτός κόντρα στο Οχάιο. Μόνο πρόβλημα για την ομάδα του Άρενα ο Μπελ.