*Φετινά παιχνίδια: Νιου Ίνγκλαντ – Ορλάντο 3-1.

*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Νάσβιλ. Το γκολ ο ΜακΓκουάιρ στο 44’. Με δέκα παίκτες έμεινε στις καθυστερήσεις το Νάσβιλ.

Πήρε μεγάλη νίκη την περασμένη Τετάρτη στο εκτός έδρας ματς με το Νάσβιλ, χωρίς να πιάσει υψηλά στάνταρ απόδοσης. Το παιχνίδι ήταν κακό, δεν είχε ρυθμό και ευκαιρίες, το Ορλάντο σκόραρε στο 44’ απ’ το πουθενά. Στο δεύτερο μέρος έπαιξε παθητικά και προστάτευσε το προβάδισμα, το Νάσβιλ δεν απείλησε ιδιαίτερα και το 0-1 έμεινε μέχρι το φινάλε. Μεγάλη νίκη για το Ορλάντο, δεύτερη διαδοχική μετά το 3-0 επί του Μόντρεαλ, ερχόταν απ’ το εντός έδρας 1-1 με την Ίντερ Μαϊάμι, την εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι, είχαν προηγηθεί δύο σερί νίκες κόντρα σε Κολόμπους (4-3) και Σινσινάτι (0-1). Μετρά ρεκόρ 3-1-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, με 57 πόντους είναι δεύτερο στην Ανατολή.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2.5 στα 13/20 τελευταία παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*G/G στα τελευταία 8/12 παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στο Κολόμπους. Το 0-1 ο Ρόσι στο 20’, το 1-1 έκανε ο Τσανκαλάι στο 48’, το τελικό 1-2 ήρθε απ’ τον Άμουντσεν στο 86’.

Επιστροφή στις ήττες για τη Νιου Ίνγκλαντ στο εντός έδρας ματς με το Κολόμπους την περασμένη Τετάρτη. Το ματς ήταν ισορροπημένο, στο πρώτο ημίχρονο το Κολόμπους σκόραρε, αλλά η ισοφάριση ήρθε άμεσα στο δεύτερο μέρος για τη Νιου Ίνγκλαντ, όλα έδειχναν ότι το ματς πάει για ισοπαλία. Στο φινάλε ήρθε το 1-2 και χάρισε το «τρίποντο» στο Κολόμπους. Επιστροφή στις ήττες μετά το εντός έδρας 2-1 επί της Σάρλοτ και το εκτός έδρας 2-2 με το Σικάγο, είχαν προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στο Κολοράντο και οι δύο σερί ισοπαλίες με Μινεσότα (1-1) και Όστιν (2-2). Συνεχίζει στο πρωτάθλημα με υπηρεσιακό κόουτς τον Κλιντ Πέι. Με 52 πόντους είναι πέμπτη στην ανατολική περιφέρεια, δεν κινδυνεύει η θέση της στα πλέι-οφ, μπορεί να τερματίσει μέχρι και δεύτερη.