*Φετινά ματς: Ίντερ Μαϊάμι – Ορλάντο 1-3, Ίντερ Μαϊάμι – Ορλάντο 3-1 (Λιγκς Καπ).

*Έρχονται από τρία σερί μεταξύ τους Over 3.5 + G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Το 1-0 ο Μπακράρ στο 37’, το 2-0 έκανε ο Μάνιο στο 68’.

Δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα στο εκτός έδρας ματς με τη Νέα Υόρκη Σίτι, έχασε δίκαια. Η Νέα Υόρκη Σίτι έχασε πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο, ωστόσο βρήκε τη λύση στο 37’ με τον Μπακράρ, διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση και βρήκε το 2-0 στο 68’. Άξιζε ένα γκολ το Ορλάντο, αλλά τίποτα περισσότερο. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από έξι αγωνιστικές (5-1-0), ερχόταν από δύο σερί νίκες με Κολόμπους (4-3) και Σινσινάτι (0-1), είχε προηγηθεί το εκτός έδρας 1-1 με τη Σάρλοτ, δύο σερί νίκες με Σεντ Λούις (2-1) και Σικάγο (1-3), τέσσερις αν υπολογίσουμε και το εκτός έδρας 1-2 επί της Ατλάντα τον Ιούλιο, μετρά ρεκόρ 7-2-2 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές. Με 50 πόντους το Ορλάντο είναι δεύτερο στην Ανατολή.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2.5 στα 12/18 τελευταία παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*G/G στα τελευταία 8/10 παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-0 επί του Τορόντο. Ο Φαρίας στο 45’, το 2-0 ήρθε στο 54’ απ’ τον Τέιλορ, το 3-0 έκανε ο Κρεμάστσι στο 73’. Το τελικό 4-0 ήρθε απ’ τον Τέιλορ στο 87’.

Εμφατική επιστροφή στις νίκες για την Ίντερ Μαϊάμι, δεν είχε πρόβλημα κόντρα στο απογοητευτικό Τορόντο. Είχε τον πρώτο λόγο απ’ το πρώτο ημίχρονο, αλλά τα γκολ ήρθαν στο δεύτερο μέρος, μέχρι το 54’ το σκορ ήταν ήδη στο 2-0. Το 3-0 ήρθε στο 73’ και μετέτρεψε το παιχνίδι σε… περίπατο. Στο 87’ διαμορφώθηκε το τελικό 4-0 για την Ίντερ, που επικράτησε δίκαια. Επιστροφή στις νίκες έπειτα απ’ την εκτός έδρας ήττα 5-2 κόντρα στην Ατλάντα, εκεί δεν αγωνίστηκαν οι Μέσι και Άλμπα, που επέστρεψαν μεσοβδόμαδα. Είχαν προηγηθεί άλλες δύο νίκες με Κάνσας (3-2) και Λος Άντζελες (1-3). Με 31 πόντους είναι 13η στην Ανατολική Περιφέρεια, αρκετά μακριά ακόμη απ’ τις θέσεις των πλέι-οφ.