*Έρχονται από 4/5 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Φιλαδέλφεια. Το 1-0 στο 12’, το 1-1 ήρθε στο 21’ απ’ τον ΜακΓκουάιρ στο 21’, το 1-2 ήρθε στο 42’, το 1-3 έκανε ο Μουριέλ στο 46’. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 66’ με πέναλτι του Γκάζνταγκ.

Πήρε σπουδαία νίκη στο εκτός έδρας ματς του Σαββάτου κόντρα στη Φιλαδέλφεια, χρειάστηκε αρκετή δόση τύχης για να τα καταφέρει. Ήταν αποτελεσματικό στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε δύο φορές μέχρι το 42’, μπήκε στο δεύτερο 45λεπτο με τρίτο γκολ για το 1-3. Ωστόσο, από εκεί και έπειτα το ματς εξελίχθηκε σε επιθετικό μονόλογο της Φιλαδέλφεια, που έχανε τη μία ευκαιρία μετά την άλλη, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει. Άξιζε σίγουρα την ισοπαλία η Φιλαδέλφεια. Έστω και έτσι, το Ορλάντο επέστρεψε στις νίκες έπειτα από τρεις αγωνιστικές, ερχόταν από δύο σερί ήττες κόντρα σε Σινσινάτι (0-1) και Τορόντο (1-2), όπως και το εκτός έδρας 2-2 με το Μόντρεαλ. Πήρε μόλις δύο νίκες στις τελευταίες έξι αγωνιστικές (2-2-2), μετρά συνολικό ρεκόρ 3-3-5, με 12 πόντους είναι στην 11η θέση της Ανατολής. Επιστρέφει ο Σλέγκελ (Αμυντικός, 7).

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5.

*Έρχεται από 3/5 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί του Μόντρεαλ. Στο 2-0 το σκορ μέχρι το 32’, η Ίντερ Μαϊάμι μείωσε στο 44’ με τον Ρόχας, το 2-2 ήρθε στις καθυστερήσεις απ’ τον Σουάρες. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 59’ απ’ τον Κρεμάστσι.

Δεν μπορεί να τη σταματήσει κανένας, πηγαίνει από νίκη σε νίκη. Το Σάββατο πέρασε νικηφόρα απ’ την έδρα του Μόντρεαλ, σε ματς που έβγαλε ξανά την ποιότητα της στο επιθετικό κομμάτι. Το Μόντρεαλ έκανε τρομερό πρώτο ημίωρο, σκόραρε δύο φορές και έδειχνε ικανό να πάρει σπουδαία νίκη. Ωστόσο, ήταν απρόσεκτο στα τελευταία λεπτά πριν την ανάπαυλα, το ημίχρονο πήγε στο 2-2. Η Ίντερ ήταν αποτελεσματική στο δεύτερο μέρος, έκανε την ανατροπή στο 59’, από εκεί και έπειτα διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση, παρότι το Μόντρεαλ πάλεψε να πάρει έστω την ισοπαλία. Πέμπτο σερί «τρίποντο» μετά το εντός έδρας 6-2 επί της Νέας Υόρκης Ρεντ Μπουλς, το εκτός έδρας 3-2 επί του Κάνσας, το εντός έδρας 3-1 επί του Νάσβιλ και το εκτός έδρας 4-1 επί της Νιου Ίνγκλαντ, πορεύεται αήττητη στα τελευταία εφτά ματς πρωταθλήματος (5-2-0), με 27 πόντους είναι στην κορυφή της Ανατολής. Επιστρέφει ο Άβιλες (Αμυντικός, 12).