*Φετινά ματς: Κολοράντο-Μινεσότα 1-2.

*Έρχονται από 11/17 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΜΙΝΕΣΟΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στο Σιάτλ. Το 0-1 ο Γκόμες στο 17’, ισοφάρισε η Μινεσότα με αυτογκόλ στο 56’.

Μπορούσε να πάρει κάτι καλύτερο στο εντός έδρας ματς με το Σιάτλ, ήταν ανώτερη. Το Σιάτλ προηγήθηκε στο 17’ και έβαλε δύσκολα στη Μινεσότα, που πίεσε και έβγαλε ευκαιρίες στη συνέχεια. Ισοφάρισε η Μινεσότα στο 56’ με αυτογκόλ, ήταν ανώτερη μέχρι το φινάλε, αλλά δεν είχε ουσία και αποτελεσματικότητα. Τέταρτο σερί ματς που δε χάνει στο πλαίσιο του πρωταθλήματος (2-2-0), ερχόταν απ’ το εκτός έδρας 2-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι, νωρίτερα είχε το εντός έδρας 1-1 κόντρα στο Λος Άντζελες τον Ιούλιο και το εκτός έδρας 3-0 επί του Χιούστον, μετρά ρεκόρ 3-2-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές.

ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2.5 τα 10/13 τελευταία παιχνίδια της.

*Σκόραρε στα 12 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 4-0 κόντρα στο Λος Άντζελες. Στο 3-0 το ημίχρονο, το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε στο 83’.

Ευάλωτη εκτός έδρας, το έδειξε για ακόμη μια φορά την περασμένη εβδομάδα στην ήττα 4-0 απ’ το Λος Άντζελες. Όλα τελείωσαν στο πρώτο ημίχρονο, εκεί το Λος Άντζελες σκόραρε τρεις φορές απ’ το 19’ μέχρι το 36’, το Κολοράντο δεν είχε απαντήσεις και μοιραία στο δεύτερο μέρος δεν είχε ούτε την ψυχολογία να μπει ξανά στο ματς. Τρίτο σερί ματς που χάνει μετά από εκείνες στο Λιγκς Καπ, τρίτο σερί ματς πρωταθλήματος που δεν κερδίζει, είχαν προηγηθεί δύο σερί εντός έδρας «λευκές» ισοπαλίες με Πόρτλαντ και Χιούστον, νωρίτερα είχε το εντός έδρας 2-1 επί του Ντάλας, είχε προηγηθεί σερί χωρίς νίκη για τέσσερα ματς (0-2-2). Με 19 πόντους είναι ουραγός της Δυτικής Περιφέρειας, έρχεται από πέντε σερί εκτός έδρας ήττες.