*Μετρούν 6/9 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε εδώ όλα τα ματς για παμε στοιχημα σήμερα

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Ουάσινγκτον. Το 0-1 ο Κέλσι στο 10’, ισοφάρισε ο Ροντρίγκες στο 24’ για την Ουάσινγκτον. Το 1-2 ήρθε στο 39’ απ’ τον Μπούχα, το 1-3 έκανε ο ίδιος παίκτης στο 63’. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 69’ απ’ τον Πιράνι.

Είναι σε καλό μομέντουμ, πέρασε και απ’ την έδρα της Ουάσινγκτον την Τετάρτη, κυρίως χάρη στην αποτελεσματικότητα της. Σκόραρε δύο φορές στο μοιρασμένο πρώτο ημίχρονο, πήγε στα αποδυτήρια με προβάδισμα, στο δεύτερο μέρος η Ουάσινγκτον πίεσε αρκετά, έφτασε κοντά στην ισοφάριση, αλλά το 1-3 στο 63’ έδωσε προβάδισμα νίκης στο Σινσινάτι. Στο 69’ το 2-3 απ’ την Ουάσινγκτον, που πίεσε για να βρει το 3-3, πλησίασε σ’ αυτό, αλλά δεν τα κατάφερε. Ήταν η τέταρτη νίκη στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές για το Σινσινάτι, μετρά ρεκόρ 5-0-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές, με 45 πόντους είναι στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/9 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/9 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 2-1 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 0-1 ο Τέιλορ στο 30’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Αγκιεμάνγκ στο 41’. Το 1-2 έκανε ο Κρεμάστσι στο 86’. Με δέκα παίκτες έμεινε στο φινάλε η Σάρλοτ.

Έχει βρει τον τρόπο να κερδίζει, το έκανε και μεσοβδόμαδα στο εκτός έδρας ματς με τη Σάρλοτ. Δεν ήταν καλύτερη απ’ τον αντίπαλο στο πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκε στο 30’, αλλά η Σάρλοτ ισοφάρισε λίγο πριν την ανάπαυλα. Στο δεύτερο μέρος πήρε περισσότερες πρωτοβουλίες η Ίντερ Μαϊάμι, πίεσε τον αντίπαλο, αλλά δεν είχε τρομερές φάσεις, το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε στο 86’. Τέταρτη σερί νίκη μετά το εκτός έδρας 2-1 επί του Νάσβιλ, το εκτός έδρας σπουδαίο 2-1 επί της Φιλαδέλφεια και το εντός έδρας 2-1 επί του Κολόμπους. Μετρά ρεκόρ 10-2-1 στις τελευταίες 13 αγωνιστικές, παραμένει στην κορυφή της Ανατολής, στο +2 απ’ το Σινσινάτι.