* Over 2.5 τα 3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης

* Στον πρώτο γύρο: Γουόντερερς – Λα Σερένα 2-2

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΛΑ ΣΕΡΕΝΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Την περασμένη Κυριακή έβγαλε σπουδαίο διπλό στην έδρα της 4ης Λα Καλέρα (1-2), πανηγύρισε την παραμονή της στη μεγάλη κατηγορία και πλέον πηγαίνει αδιάφορη στο τελευταίο παιχνίδι με τους Γουόντερερς.

Στο κατάλληλο σημείο επέστρεψε στις νίκες, πραγματοποίησε καλή εμφάνιση και κατέκτησε “τρίποντο” για πρώτη φορά μετά τις 10 Οκτωβρίου. Αναποτελεσματική εντός έδρας, έχει μία νίκη στα 5 τελευταία ματς (1-1-3), με 11 γκολ παθητικό!

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη (1-2) επί της Λα Καλέρα. Καλύτερη από το ξεκίνημα η Λα Σερένα, εκμεταλλεύτηκε και την αποβολή του Φερνάντες στο 32’ για τους γηπεδούχους. Προηγήθηκε με τον Βαλένσια στις καθυστερήσεις του ημίχρονου και διπλασίασε τα τέρματά της στο 54’ με τον Παρέδες. Η Λα Καλέρα μείωσε με τον Σάες στο 58’.

ΛΑ ΣΕΡΕΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Goal/Goal τα 6/8 τελευταία παιχνίδια της, ανεξαρτήτως έδρας (Δες το στην Interwetten)

* Over 2.5 τα 3/4 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΑΝΤΙΑΓΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τι κι αν είναι υποβιβασμένοι εδώ και καιρό, τι κι αν έχαναν με 0-2 ως το 88’; Οι Σαντιάγο Γουόντερερς έβγαλαν ψυχή την περασμένη Κυριακή και ισοφάρισαν σε 2-2 την 3η Αουντάξ που καιγόταν για τη νίκη, στη μάχη για μία θέση στο Κόπα Λιμπερταδόρες!

Είχαν προηγηθεί τρει σερί ήττες με συντελεστή τερμάτων 0-8 από Ουατσιπάτο, Κούρικο Ουνίδο και Κόλο Κόλο. Μόνο ήττες μετρούν στα τέσσερα τελευταία ταξίδια τους.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία (2-2) με την Αουντάξ. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν ουσιαστικά στη μοναδική τους φάση στο πρώτο μέρος με τον Παλάσιος (28’) και με κυνικό τρόπο έκαναν το 0-2 στο 50’ με τον Κορνέχο. Οι Γουόντερερς δεν παράτησαν το παιχνίδι, μέιωσαν με πέναλτι του Μαρίν στο 88’ και ο Αχά στο 92’ έφερε το ματς στα ίσια!