*Φετινά ματς: Νάσβιλ – Κολόμπους 3-1.

*Έρχονται από 5/6 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Το 0-1 ο Ραμίρες στο 48’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Σεγκάλ στις καθυστερήσεις.

Έχασε μεγάλη ευκαιρία μεσοβδόμαδα, το νικηφόρο σερί του πήρε τέλος, καθώς έμεινε στο εκτός έδρας 1-1 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Προηγήθηκε στο 48’ και από εκεί και έπειτα επέλεξε να διαχειριστεί το προβάδισμα, πλησίασε σε ένα μεγάλο «τρίποντο», αλλά στις καθυστερήσεις δέχτηκε την ισοφάριση.

Μπορεί να θεωρηθεί θετικό αποτέλεσμα, καθώς ήταν σε μια δύσκολη έδρα, το Κολόμπους ερχόταν από τρεις σερί νίκες, το 2-1 εκτός έδρας επί του Σικάγο, το εντός έδρας 4-2 επί της Σάρλοτ και το εντός έδρας 3-2 επί του Κολοράντο, είχαν προηγηθεί τρεις σερί ήττες σ’ όλες τις διοργανώσεις, οι δύο ήταν για το πρωτάθλημα, μετρά ρεκόρ 3-2-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές. Με 28 πόντους είναι έκτο στην Ανατολή.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/8 Over 2.5 σε όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 6/8 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στο Μόντρεαλ. Το γκολ ο Ντιουκ στο 27’.

Επέστρεψε στις ήττες μεσοβδόμαδα στο εκτός έδρας ματς με το Μόντρεαλ. Ο αντίπαλος έκανε καλή εμφάνιση στο πρώτο μέρος, σκόραρε και διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση, δεν απειλήθηκε. Στο δεύτερο μέρος το Νάσβιλ αντέδρασε, κράτησε μπάλα και έβγαλε φάσεις, αλλά ήταν άστοχο.

Επιστροφή στις ήττες έπειτα από δέκα αγωνιστικές (7-3-0) για τους κίτρινους, ερχόταν απ’ το εντός έδρας 3-1 επί του Σεντ Λούις, είχαν προηγηθεί το εκτός έδρας 1-1 κόντρα στο Τορόντο και τέσσερις σερί νίκες στο πλαίσιο του πρωταθλήματος, είχε εφτά στις προηγούμενες οκτώ αγωνιστικές. Με 35 πόντους η Νάσβιλ είναι δεύτερη στη βαθμολογία της Δύσης, στο -8 απ’ το πρωτοπόρο Σινσινάτι.