*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε όλα τα ματς στο κουπόνι παμε στοιχημα του Σαββάτου (22/06)!

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Eντός έδρας νίκη 4-3 επί της Φιλαδέλφεια. Στο 1-1 το ημίχρονο, στο 55’ το σκορ ήταν 2-2, το ματς ήταν “τρελό”. Στο 60’ το 3-2 για το Σινσινάτι, η Φιλαδέλφεια ισοφάρισε ξανά στο 90’, αλλά το Σινσινάτι βρήκε τέταρτο γκολ στις καθυστερήσεις.

“Τρελό” ματς για το Σινσινάτι την Τετάρτη, πήρε τη νίκη χάρη στην επίθεση του κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Ήταν τρομερά αποτελεσματικό στο δεύτερο μέρος, βρήκε τρία γκολ και πήρε το παιχνίδι. Ήταν η ένατη νίκη στα τελευταία 10 ματς πρωταθλήματος (9-0-1), ερχόταν από εκτός έδρας νίκη 4-2 επί του Σαν Χοσέ και εντός έδρας ήττα 0-2 κόντρα στο Νάσβιλ. Μετρά ρεκόρ 12-3-3 σε 18 αγωνιστικές, με 39 πόντους είναι στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/6 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/6 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-2 κόντρα στο Βανκούβερ. Στο 1-1 το σκορ μέχρι το 13’, η Νιου Ίνγκλαντ έκανε το 2-1 στο 21’ και το 3-1 στο 39’. Μείωσε το Βανκούβερ στο 90’.

Τρομερά αποτελεσματική η Νιου Ίνγκαντ στην τελευταία της υποχρέωση πριν από μια εβδομάδα, εντός έδρας κόντρα στο Βανκούβερ. Σκόραρε τρεις φορές μέχρι το 39’ και έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, στο δεύτερο μέρος το ματς συνέχισε να έχει “τρελό” τέμπο, αλλά οι δύο ομάδες δεν ήταν το ίδιο εύστοχες. Ήταν μόλις η πέμπτη νίκη της σε 16 αγωνιστικές, στις υπόλοιπες σημείωσε μία ισοπαλία και δέκα ήττες. Διατηρεί τη χειρότερη επίθεση (15) της Ανατολής και μια απ’ τις χειρότερες άμυνες. Ωστόσο, τη δεδομένη χρονική στιγμή βρίσκεται σε καλή κατάσταση, έρχεται από τρεις σερί νίκες.