*Εφτά νίκες σε εννέα ματς κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι μετρά η Νέα Υόρκη Σίτι.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 4-0 απ’ τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς. Το 1-0 στο 3’, το 2-0 στο 51’, το 3-0 ήρθε στο 66’, το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε στο 70’. Χατ-τρικ απ’ τον Μόργκαν για τους Ρεντ Μπουλς.

Κατώτερη των περιστάσεων η Ίντερ Μαϊάμι την περασμένη εβδομάδα στο εκτός έδρας ματς με τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, διασύρθηκε, κάτι που φαίνεται απ’ το τελικό 4-0. Στο 1-0 το ημίχρονο, η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς ήλεγξε πλήρως την κατάσταση, στο δεύτερο μέρος ήταν αποτελεσματική, σκόραρε τρεις φορές απ’ το 51’ μέχρι το 70’ και έφτασε στο τελικό 4-0. Μετρά ρεκόρ 3-1-2 στις πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος, αμυντικά δε στέκεται καλά τελευταία, δέχεται γκολ με μεγάλη ευκολία.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από πέντε σερί Over 2.5.

*Έρχεται από 4/5 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στο Σινσινάτι. Το γκολ στο 57’ απ’ τον Ακόστα.

Δεν έχει μπει καθόλου καλά στη νέα σεζόν, επέστρεψε στις ήττες την περασμένη εβδομάδα, έχασε εκτός έδρας απ’ το Σινσινάτι. Έκανε πολύ καλό πρώτο ημίχρονο το Σινσινάτι, θα μπορούσε να σκοράρει, αλλά ήταν άστοχο, η Νέα Υόρκη Σίτι δε φάνηκε σχεδόν καθόλου. Το δεύτερο μέρος ήταν πιο ισορροπημένο, το γκολ ήρθε στο 57’, το Σινσινάτι έκανε σωστή διαχείριση στη συνέχεια. Ήταν η τέταρτη ήττα στις πρώτες πέντε αγωνιστικές, ερχόταν απ’ τη μοναδική νίκη της χρονιάς, το εντός έδρας 2-1 επί του Τορόντο, είχαν προηγηθεί 3/3 ήττες, αφήνει κακές εντυπώσεις. Δε σκόραρε στα 3/5 ματς.