7η αγωνιστική

*Η Καβασάκι μετράει 4 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων με γηπεδούχο την Τζούμπιλο.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν τα 6 από τα τελευταία 10 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από την Κασίβα, για την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στο 1ο ημίχρονο, με τους γηπεδούχους να πιέζουν και να παίρνουν προβάδισμα σε κρίσιμο χρονικό σημείο (1-0 στο 41′). Η Κασίβα μπήκε δυνατά στο β’ μέρος και κατάφερε να κάνει το 2-0 στο 52′, με τους φιλοξενούμενους να έχουν τον έλεγχο σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι, δίχως όμως ουσία, με το 2-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα (0-1-2). Βρίσκεται στην 15η θέση της βαθμολογίας, ισόβαθμη με τη 16η Σιμίζου, που βρίσκεται εντός ζώνης υποβιβασμού. Εντός έδρας δεν έχει ακόμη νίκη στο πρωτάθλημα. Έχει σκοράρει στα 3 από τα 4 φετινά εντός έδρας παιχνίδια της.

Μοναδική απουσία για τους γηπεδούχους ο Τακάνο.

Τζούμπιλο Ιβάτα Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Βαριά εντός έδρας ήττα με 1-4 από τη Σερέζο Οσάκα, για την περασμένη αγωνιστική. Ασύνδετη και χωρίς συγκέντρωση στο 1ο ημίχρονο, βρέθηκε να χάνει με 0-3(!) στο 36′, μετά από ατομικά λάθη στην άμυνα. Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, αλλά δέχτηκε το 0-4 κόντρα στη ροή του παιχνιδιού (68′), με τα εναπομείναντα λεπτά να αποκτούν διαδικαστικό χαρακτήρα. Το μόνο που κατάφερε η πρωταθλήτρια ήταν να μειώσει σε 1-4 στο 86′.

Ήταν η 1η της ήττα μετά από 5 αγωνιστικές. Βρίσκεται στην 1η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από τους Γιοκοχάμα Μαρίνος. Μετράει μόλις 2 ήττες στα τελευταία 10 εκτός έδρας παιχνίδια της. Έχει σκοράρει στα τελευταία 9 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Χωρίς τους Τζέσιελ και Νομποριζάτο ταξίδεψε για τη σημερινή αναμέτρηση.