*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Εδώ βρίσκεις όλα τα παιχνίδια στο κουπόνι πάμε στοίχημα της ημέρας!

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Ατλάντα. Το 1-0 στο 16’ με πέναλτι του Αλμάδα, το 1-1 έκανε ο Μπεντέκε, το 1-2 ξανά ο Μπεντέκε. Ισοφάρισε η Ατλάντα με αυτογκόλ του Πελτόλα στο 48’, το τελικό 2-3 ήρθε στο 55’ ξανά απ’ τον Μπεντέκε.

Είναι σε καλή κατάσταση, το Σάββατο πέρασε απ’ την έδρα της Ατλάντα, έχοντας για πρωταγωνιστή τον Μπεντέκε (χατ-τρικ). Το ματς ήταν «ανοιχτό», αμφότερες οι ομάδες είχαν αρκετές καλές στιγμές, το ημίχρονο τελείωσε με την Ουάσινγκτον να προηγείται. Η Ατλάντα μείωσε με την έναρξη του δεύτερου μέρους, αλλά ο Μπεντέκε το πήρε προσωπικά, σκόραρε τρίτη φορά στο 55’ και από εκεί και έπειτα η Ατλάντα πίεσε για να πάρει έστω την ισοπαλία, αλλά δεν είχε αποτελεσματικότητα. Τρίτη σερί αγωνιστική που παίρνει αποτέλεσμα, ερχόταν από το εντός έδρας 2-2 κόντρα στη Φιλαδέλφεια, νωρίτερα επικράτησε 2-1 του Σιάτλ. Μετρά μόλις τρεις νίκες σε 11 ματς (3-5-3), καταλαμβάνει την 7η θέση της Ανατολής.

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/8 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/8 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-2 επί της Νιου Ίνγκλαντ. Στο 6’ το 1-0, στο 24’ το 1-1 απ’ τον Κάρλες Χιλ, το 2-1 ήρθε με πέναλτι του Φόρσμπεργκ. Το 3-1 έκανε ο Μανοέλ στο 84’, μείωσε ο Βριόνι στο 90’ η Νιου Ίνγκλαντ, το τελικό 4-2 ήρθε απ’ τον Χάρπερ στις καθυστερήσεις.

Όφειλε να επιστρέψει στις νίκες, τα κατάφερε το Σάββατο στο εντός έδρας ματς με τη Νιου Ίνγκλαντ. Δεν είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων, αλλά ήταν αποτελεσματική, σκόραρε δύο φορές μέχρι το 43’, στο δεύτερο μέρος δέχτηκε πίεση απ’ τον αντίπαλο, που θα μπορούσε να ισοφαρίσει, αλλά στο 84’ ήρθε το 3-1 και κάπου εκεί τελείωσαν όλα. Στο 90’ μείωσε η Νιου Ίνγκλαντ, στις καθυστερήσεις το τελικό 4-2. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από τέσσερις αγωνιστικές (0-3-1), ερχόταν από εκτός έδρας ήττα 6-2 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι, νωρίτερα πήρε τρεις διαδοχικές ισοπαλίες, μετρά ρεκόρ 3-4-2, με 20 πόντους είναι τρίτη στην Ανατολή.