* Μετρούν 3/5 under 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

* g/g  τα  3/5 τελευταία  παιχνίδια των δυο ομάδων.

*1-2-2 η προϊστορία των δυο ομάδων υπέρ των Ταύρων.

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΝΤΙ ΣΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα από την Σάρλοτ με 3-0 εκτός έδρας Τα γκολ της αναμέτρησης Μπιρνμπάουμ 13΄ (Αυτογκόλ), Σβιντέρσκι 64΄, Μακνίλ 67΄

Ο Ρούνεϊ δεν έχει ξεκινήσει θετικά στον πάγκο της Ντι Σι. Η Γιουνάιτεντ έχει χάσει επτά από τους 10 τελευταίους αγώνες της στο MLS, μετά την ήττα από τη Σαρλτοτ το βράδυ της Τετάρτης. Το 3-0 σηματοδότησε την 11η ήττα στους τελευταίους 13 αγώνες στο πρωτάθλημα που η DC  Γιουνάιτεντ επέτρεψε στον αντίπαλό της να σκοράρει πολλά τέρματα. Η DC Γιουνάιτεντ έχει δεχτεί γκολ στα πρώτα 15 λεπτά σε κάθε έναν από τους τρεις τελευταίους αγώνες της, συμπεριλαμβανομένου ενός αυτογκόλ στο 13ο λεπτό εναντίον της Σάρλοτ την Τετάρτη. Σίγουρες απουσίες οι Χάμιντ, Πέρεζ, Σμίθ.

Ουάσιγκτον Ντι Σι Στατιστικά

*4/5 πρόσφατες αναμετρήσεις της είχαν over 2.5

*3/5 παιχνίδια τελευταία με g/g  ανεξαρτήτου έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα για τους ταύρους με το απίθανο 4-5 από το Κολοράντο σε ένα ματς που τα είχε όλα.

Οι Ταύροι προηγήθηκαν, 2-0, μετά από μόλις εννέα λεπτά κόντρα στο Κολοράντο την Τρίτη πριν χάσουν, 5-4. Η Νέα Υόρκη είναι μόλις η πέμπτη ομάδα στην ιστορία του MLS που χάνει έναν αγώνα στον οποίο σκόραρε δύο γκολ στα πρώτα 10 λεπτά. Ήταν η 22η φορά στην ιστορία του MLS που σημειώθηκαν τουλάχιστον εννέα γκολ σε έναν αγώνα. Σε όλους τους παίχτες μπορεί να υπολογίζει ο Φίσερ για τον παιχνίδι με την Γιουναιντετ DC πλην του Ενγκομά.