24η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα τελευταία 3 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

ΚΙΟΤΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Γκάμπα Οσάκα, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 57ο λεπτό, με την άμυνα του Κιότο να δέχεται ένα πολύ φτηνό γκολ. Οι φιλοξενούμενοι έμειναν με παίκτη λιγότερο στο 81′, αλλά έβγαλαν αντίδραση και κατάφεραν σώσουν το βαθμό της ισοπαλίας, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ομάε στο 90+7′.

Χωρίς νίκη εδώ και τέσσερις αγωνιστικές (0-3-1). Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +4 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει μόλις 1 ήττα στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια του, με τα 4 από αυτά να ολοκληρώνονται με under2.5 γκολ.

Τιμωρημένος ο Κανέκο. Τραυματίας παραμένει ο Μισάβα.

Κιότο Στατιστικά

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια του.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΚΑΣΙΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Βίσελ Κόμπε, την περασμένη αγωνιστική. Καλύτερη στο 1ο ημίχρονο, προηγήθηκε δίκαια στο 17ο λεπτό του παιχνιδιού. Παθητικός ο ρόλος της στο β’ μέρος, έδωσε χώρους στους γηπεδούχους, αλλά στάθηκε τυχερή και δεν πλήρωσε τις ευκαιρίες που δημιούργησε η Κόμπε, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτη συνεχόμενη νίκη για την Κασίβα στο πρωτάθλημα, όλες με το ίδιο σκορ (1-0). Βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, στο -1 από τη 2η Κασίμα και στο +1 από την 4η Σερέζο Οσάκα. Είναι η καλύτερη εκτός έδρας ομάδα του πρωταθλήματος, έχοντας μόλις 3 ήττες σε 11 αγώνες (6-2-3). Με n/g ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της.