*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε εδώ όλα τα ματς για παμε στοιχημα σήμερα

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας ήττα 4-3 κόντρα στο Σικάγο. Το 1-0 ο Σελασιέ στο 30’, ακολούθησαν τρία γκολ για τη Φιλαδέλφεια από Ντόνοβαν, Γκάζνταγκ και ΜακΓκλίν. Το 2-3 απ’ τον Κάιπερς στο 82’, το 3-3 ήρθε απ’ τον Χίμενες, το τελικό 4-3 απ’ τον Κάιπερς στις καθυστερήσεις.

Έχασε με… απίστευτο τρόπο μεσοβδόμαδα, δέχτηκε τρία γκολ απ’ το 82’ μέχρι το φινάλε στο Σικάγο και έφυγε με άδεια χέρια! Έκανε τρομερό πρώτο ημίχρονο, ανέτρεψε το σκορ και έφτασε στο 1-2, μπήκε στο δεύτερο μέρος με ακόμη ένα γρήγορο γκολ. Όλα έδειχναν ότι πάνε προς θρίαμβο, ωστόσο στα τελευταία 10 λεπτά η Φιλαδέλφεια κατέρρευσε, έκανε το ένα λάθος μετά το άλλο, ισοφαρίστηκε μέχρι το 89’ και στις καθυστερήσεις δέχτηκε τέταρτο γκολ. Πέμπτη σερί ήττα μετά το εκτός έδρας 4-2 απ’ το Μόντρεαλ, το εντός έδρας 0-2 απ’ τη Σάρλοτ, το εντός έδρας 1-2 απ’ την Ίντερ Μαϊάμι και το εκτός έδρας 4-3 απ’ το Σινσινάτι, είχαν προηγηθεί τρεις διαδοχικές ισοπαλίες. Πορεύεται με μόλις μια νίκη στα τελευταία 15 ματς (1-5-9), βρίσκεται στην 14η θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 16/22 Over 2.5.

*Έρχεται από 16/21 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Το 0-1 ο Στρουντ στο 6’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μανοέλ με πέναλτι στο 24’. Το 1-2 ο Πέδρο Σάντος στο 45’ για την Ουάσινγκτον, το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε στο 78’ απ’ τον Χάρπερ. Με δέκα παίκτες απ’ το 20’ η Ουάσινγκτον.

Δεν μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για το εντός έδρας 2-2 με την Ουάσινγκτον την περασμένη εβδομάδα, καθώς έπαιζε με παίκτη παραπάνω απ’ το 20’! Η Ουάσινγκτον προηγήθηκε στο 6’, αλλά στο 20’ έμεινε με παίκτη λιγότερο, στο 24’ ήρθε το 1-1. Προηγήθηκε ξανά η Ουάσινγκτον λίγο πριν το ημίχρονο, ήταν λογικό η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς να πιέσει στο δεύτερο 45λεπτο, ισοφάρισε στο 78’ και έψαξε το τρίτο γκολ, δεν το βρήκε και έμεινε στο 2-2. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει (1-3-0), ωστόσο πήρε μόλις μια νίκη σ’ αυτό το σερί αγώνων, έχει μόλις μια νίκη στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές (1-3-1). Με 34 πόντους η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, καταλαμβάνει την πέμπτη θέση της Ανατολής. Επιστρέφει ο Έντελμαν (Μέσος, 18).