*Έρχονται από 6/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στο Κολόμπους στην πρεμιέρα στις 23 Φεβρουαρίου. Το γκολ ο Ερνάντες στο 27’.

Επιστρέφει στη δράση μετά την πρεμιέρα, δεν είχε υποχρεώσεις την περασμένη εβδομάδα. Στην πρεμιέρα ηττήθηκε εκτός έδρας απ’ το Κολόμπους στις 23 Φεβρουαρίου. Έπαιζε μόνο του το Κολόμπους στο πρώτο ημίχρονο, είχε το γκολ και άλλες φάσεις για να σκοράρει, έλεγχε πλήρως τον ρυθμό και δεν απειλήθηκε ποτέ. Η Ατλάντα αναθάρρησε λιγάκι στο δεύτερο 45λεπτο, έβγαλε κάποιες τελικές προσπάθειες, αφού νωρίτερα το Κολόμπους έχασε πέναλτι για το 2-0. Κακές εντυπώσεις απ’ την Ατλάντα, οφείλει να παρουσιάσει σήμερα κάτι διαφορετικό.

ΑΤΛΑΝΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Είχε 3/5 2-3 Goal σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 3/5 G/G σε φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-0 επί της Αλαχουελένσε για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής.

Δεν έχει μπει καλά στη νέα χρονιά, μετρά 2/2 ήττες στη νέα σεζόν, οφείλει να βγάλει αντίδραση. Την περασμένη εβδομάδα ηττήθηκε εντός έδρας απ’ το Τορόντο, ένα αποτέλεσμα που δεν άξιζε με βάση την απόδοση της. Το Τορόντο έκανε καλό πρώτο ημίχρονο, σκόραρε στο 27’ και δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα. Στο δεύτερο μέρος ο αντίπαλος ήταν πολύ καλύτερος, η Νιου Ίνγκλαντ έβγαλε πολλές καλές στιγμές, είχε ευκαιρίες και άξιζε σίγουρα την ισοπαλία. Στην πρεμιέρα έχασε 1-3 εκτός έδρας απ’ την Ουάσινγκτον, δέχτηκε τρία γκολ απ’ τον Μπεντέκε, τα δύο μετά το 72’. Μεσοβδόμαδα έκανε το πρώτο βήμα για την πρόκριση με το 4-0 επί της Αλαχουελένσε για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής, θα ακολουθήσει ρεβάνς την επόμενη εβδομάδα.