*Στον πρώτο γύρο: Κρου-Μάνσφιλντ 2-2

*Έξι σερί G/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Μάνσφιλντ κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Στόκπορτ, με δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, το δεύτερο στα πολύ τελειώματα, με τους Μάρις (49’), Κέλορ-Νταν (90+12’)!

Η Μάνσφιλντ κέρδισε με 0-2 εκτός έδρας την Στόκπορτ, πρωτοπόρο του πρωταθλήματος, με αυτή να είναι η τέταρτη νίκη της στα έξι τελευταία παιχνίδια που παραμένει αήττητη.

Αλλά μετράει σαν διπλή, αφού κέρδισε την μοναδική ομάδα που κυνηγάει στο βαθμολογικό πίνακα. Είναι πάντα δεύτερη, αλλά πλησίασε στο -2 από την κορυφή, έχοντας και δύο αγώνες λιγότερους από την πρωτοπόρο Στόκπορτ. Και ξέφυγε στο +4 από την τέταρτη θέση, η οποία οδηγεί στα play off για την άνοδο.

Έχει μόνο μία ήττα σε όλη τη σεζόν, με τις περισσότερες ισοπαλίες στην κατηγορία!

Μάνσφιλντ Στατιστικά

*Τέσσερα συνεχόμενα under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

*Τέσσερα σερί παιχνίδια με 2-3 γκολ

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Κρου κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Μπράντφορντ με πέναλτι του Λονγκ στο 13ο λεπτό, αντέχοντας στην πίεση της συνέχειας. Μάλιστα στο δεύτερο ημίχρονο γλίτωσε από το δοκάρι της και ακυρώθηκε και ένα γκολ της αντιπάλου.

Χρειάστηκε να περάσουν εφτά αγώνες χωρίς νίκη, με τέσσερις ήττες, για να επιστρέψει στις νίκες η Κρου, που κέρδισε με 1-0 εντός έδρας την Μπράντφορντ.

Ειδικά μακριά από το γήπεδό της δεν κερδίζει εδώ και τέσσερις αγώνες, με δύο ήττες σε αυτό το διάστημα.

Με αυτά τα αποτελέσματα, πάλι καλά που παραμένει σχετικά ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα, μπήκε πάλι στις θέσεις που οδηγούν στα play off για την άνοδο. Είναι στο +2 από την ομάδα που είναι όγδοη, ενώ όλα δείχνουν πως η τριάδα της κορυφής (Στόκπορρτ, Μάνσφιλντ, Ρέξαμ) δύσκολα θα “σπάσει”, με αυτές τις τρεις ομάδες μεγάλα φαβορί για απευθείας άνοδο.