*18η αγωνιστική

*Στον πρώτο γύρο: Τζιανγκσού Σούνινγκ – Γουάν Ζαλ 2-1

*Σημειώθηκε GG & over 2,5 στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της Γουάν Ζαλ με αντίπαλο τη Τζιανγκσού Σούνινγκ σε όλες τις διοργανώσεις.

Γουάν Ζαλ – Τζιανγκσού Σούνινγκ στην Betshop | +21

Δείτε τα Προγνωστικά Κίνας

ΓΟΥΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Απο σκαμπανεβάσματα προέρχεται η Γουάν Ζαλ, στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές σημείωσε δύο νίκες και ισάριθμες ήττες παραμένοντας, ωστόσο, στα υψηλά πατώματα του πρωταθλήματος. Το Σάββατο (13/7) επικράτησε εκτός έδρας με 2-0 της Ρενέ.

Οι γηπεδούχοι έμειναν με δέκα ποδοσφαιριστές μόλις στο 26′, λόγω της απευθείας αποβολής του Γουάν Χουλιάνγκ. Ένα λεπτό πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου ο Λέο Μπαπτιστάο άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Κουασί στο 82′.

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε εκτός έδρας με 2-0 της Ρενέ για το πρωτάθλημα.

ΓΟΥΑΝ ΖΑΛ Στατιστικά

*Σημειώθηκε NG στα τρία τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις (δες το στην Betshop)

*Σημειώθηκε over 2,5 στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

*Σημείωσε τουλάχιστον δύο γκολ στα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

ΤΖΙΑΝΓΚΣΟΥ ΣΟΥΝΙΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Χωρίς νίκη παραμένει η Τζιανγκσού Σούνινγκ εδώ και τέσσερις αγωνιστικές, στις οποίες κατάφερε να συγκεντρώσει μόλις ένα βαθμό. Το Σάββατο (13/7) δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της πανίσχυρης Σανγκάη, γνωρίζοντας την εντός έδρας ήττα με 3-0.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 2′ με τον Χουλκ, προτού ο Ζανγκ Γουέι διπλασιάσει τα τέρματά τους στο 17′. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε ο Όσκαρ στο 56′. Αξίζει να σημειώσουμε πως οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν με εννέα ποδοσφαιριστές, λόγω των αποβολών των Γιε Τσονγκίου (8′) και Ξιέ Πενγκφέι (70′).

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε εντός έδρας με 3-0 από τη Σανγκάη για το πρωτάθλημα.