*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Παλεστίνο-Κόλο Κόλο 3-1.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα εναντίον της Κομπρεσάλ με σκορ 2-1, στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Ροσέλ στο 28’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Αμπρίγκο στο 51’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Γκαρσία στο 76’.

Πάλεψε, αλλά δεν μπόρεσε να φύγει με θετικό αποτέλεσμα από την έδρα της Κομπρεσάλ. Έμεινε πίσω στο σκορ στο ημίωρο, όμως κατάφερε να φέρει το παιχνίδι στα ίσα με την έναρξη της επανάληψης. Παρ’ όλα αυτά στη συνέχεια οι γηπεδούχοι βρήκαν τρόπο να πάρουν ξανά κεφάλι στο σκορ.

Την ευκαιρία να φτάσει έστω και προσωρινό την Κόλο Κόλο στην 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα έχει σήμερα, εκμεταλλευόμενη τον παράγοντα έδρα. Μετριότητα βγάζει στις εμφανίσεις της τελευταία, είναι παρ’ όλα αυτά μαχητική και συνηθίζει να βρίσκει δίχτυα, όμως έχασε πολύτιμους βαθμούς από το γεγονός ότι δέχθηκε εύκολα γκολ. «Τρέχει» νικηφόρο σερί τριών αγωνιστικών μπροστά στο κοινό της, μετρώντας 7 γκολ υπέρ και μόλις 1 κατά.

Παλεστίνο Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Κομπρελόα με σκορ 1-0, στα πλαίσια του Κόπα Τσίλε. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες σκόραρε ο Φάλκον στο 82’.

Το «εισιτήριο» για το τελικό της διοργάνωσης κατάφερε να πάρει η Κόλο Κόλο. Είχε τον έλεγχο στο ματς, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Αμυντικά παρέμεινε σταθερή, αποτρέποντας τους φιλοξενούμενους από το να σκοράρουν.

Σε εξαιρετική κατάσταση αυτή την περίοδο, παραμένει αήττητη εδώ και δεκατρία ματς, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης. Μονόδρομος η νίκη σήμερα, καθώς μπορεί να μειώσει την απόσταση της από την κορυφή, ενώ έχει παράλληλα και μία αγωνιστική λιγότερη. Σκοράρει ασταμάτητα και με το «τσουβάλι», την ώρα που αμυντικά μπορεί να μην είναι άτρωτη, όμως δεν επηρεάζεται ιδιαίτερα από το γεγονός ότι δέχεται εξίσου γκολ.