*Έρχονται από 4/7 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Το 1-0 ο Ροδρίγες στο 20’, το 2-0 ήρθε απ’ τον Φερνάντες στις καθυστερήσεις.

Κατώτερη των περιστάσεων η εικόνα της Ουάσινγκτον την περασμένη εβδομάδα στο εκτός έδρας ματς με τη Νέα Υόρκη Σίτι, έχασε δίκαια από μια καλύτερη ομάδα. Η Νέα Υόρκη βρήκε γκολ στο 20’ και είχε ευκαιρίες για περισσότερα γκολ, στο δεύτερο μέρος ήταν ακόμη πιο επιθετική, έβγαλε πολλές τελικές προσπάθειες και τελικά βρήκε το γκολ στις καθυστερήσεις, η νίκη της ήταν απόλυτα δίκαιη. Καθαρή ήττα για την Ουάσινγκτον, δεύτερη διαδοχική μετά το εντός έδρας 2-3 απ’ το Ορλάντο. Μετρά μόλις μια νίκη στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές (1-4-3), καταλαμβάνει την 11η θέση της Ανατολής. Επιστρέφουν οι Κλιχ (Μέσος, 8,1) και Ερέρα (Αμυντικός, 7).

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 3/5 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΑΤΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-2 κόντρα στο Βανκούβερ. Το 0-1 ο Γκάουλντ στο 58’, το 0-2 ήρθε απ’ τον Γουάιτ στο 71’. Με δέκα παίκτες απ’ το 43’ το Σιάτλ, έμεινε με εννέα στο 74’.

Δεύτερο σερί που έμεινε στο «μηδέν» την περασμένη εβδομάδα, αυτή τη φορά ηττήθηκε εντός έδρας απ’ το Βανκούβερ. Το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο, το Σιάτλ είχε περισσότερες καλές στιγμές, αλλά στο 42’ έμεινε με παίκτη λιγότερο και από εκεί και έπειτα ήταν λογικό το Βανκούβερ να πάρει τα ηνία. Σκόραρε στο 58’ και διαχειρίστηκε την κατάσταση, στο 71’ έκανε το 0-2 και κάπου εκεί τελείωσαν όλα. Επιστροφή στις ήττες για το Σιάτλ μετά το εκτός έδρας 0-0 με το Ντάλας και την εντός έδρας νίκη 5-0 επί του Μόντρεαλ, ερχόταν από δύο σερί ήττες, είχε ρεκόρ 0-2-3 στις προηγούμενες αγωνιστικές. Καταλαμβάνει την 12η θέση της Δύσης.