*Η αναμέτρηση διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρών.

*Under 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Copa Libertadores

ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ (Βραζιλία)

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Ιντερνασιονάλ, μετά από δυο διαδοχικές νίκες που πανηγύρισε σε όλες τις διοργανώσεις. Την Κυριακή, η ομάδα του Μιγκέλ Άνχελ Ραμίρεθ φιλοξενήθηκε από τη Ζουβεντούδε, για το πολιτειακό πρωτάθλημα Γκαούτσο 1, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Κατώτερη των προσδοκιών, παρότι έπαιξε με βασικούς, το μυαλό της ήταν περισσότερο στην αποψινή αναμέτρηση. Καλείται τώρα να κάνει την ανατροπή αυτού του σκορ, στη ρεβάνς της Κυριακής, και να προκριθεί στον τελικό. Μετά τις δυο πρώτες αγωνιστικές στους ομίλους του Κόπα Λιμπερταδόρες, έχει μια ήττα 2-0 από την Όλγουεϊς Ρέντι (εκτός) και μια νίκη 4-0 επί της Ντεπορτίβο Τατσίρα (εντός). Για πρώτη φορά στην αποστολή της θα είναι ο Τάισον (ΜΕ), που αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του μετά και την επιστροφή στην ομάδα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από τη Ζουβεντούδε, για το Γκαούτσο 1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 72ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

Ιντερνασιονάλ Στατιστικά

*No Goal τα 4/6 τελευταία παιχνίδια της.

*No Goal τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ (Παραγουάη)

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Ολίμπια υπέστη και πάλι την ήττα, μετά από δυο σερί νίκες σε όλες τις διοργανώσεις. Το βράδυ του Σαββάτου, η ομάδα του Σέρχιο Όρτεμαν φιλοξενήθηκε από τη Σέρο Πορτένιο, στο μεταξύ τους ντέρμπι για το πρωτάθλημα Παραγουάης, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Αποτέλεσμα δίκαιο, με την αντίπαλό της να είναι ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο και την Ολίμπια να παίζει με δέκα παίκτες στα τελευταία λεπτά. Σε ότι αφορά το Κόπα Λιμπερταδόρες τώρα, μετράει μια ήττα 3-2 από τη Ντεπορτίβο Τατσίρα (εκτός) και μια νίκη 2-1 επί της Ντεπορτίβο Τατσίρα (εντός).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 από τη Σέρο Πορτένιο, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 73′, έξι λεπτά αργότερα έμεινε με παίκτη λιγότερο, μετά και την αποβολή του Ογιέδα, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 83′.