*8η αγωνιστική

*4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με Over 3,5

*4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με goal/goal

*Μόλις μία νίκη έχει η Ντόρντρεχτ στα εννιά τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια στην έδρα της ΦΚ Αϊντχόφεν (6-2-1).

Δείτε τα Προγνωστικά Ολλανδίας

ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ

Προηγούμενο ματς: Έμεινε όρθια στην έδρα του Άγιαξ Β και με γκολ στο φινάλε (90+2), απέσπασε την ισοπαλία μετά και το τελικό 1-1 την περασμένη αγωνιστική. Είχε μείνει πίσω στο σκορ από το 38′, ενώ με την εικόνα της στο πρώτο μέρος θα μπορούσε να δεχτεί εύκολα και περισσότερα του ενός τέρματα.

Πραγματοποίησε μια από τις χειρότερες εμφανίσεις της από την αρχή της σεζόν η κατά τα άλλα σταθερή Αϊντχόφεν Β, αφού δεν μπόρεσε να ακολουθήσει το γρήγορο και ξέφρενο τέμπο του Άγιαξ Β, αντιμετωπίζοντας πολλά προβλήματα. Ανύπαρκτη στο πρώτο μέρος, δέχτηκε πέρα από το γκολ και πολλή πίεση από τον γηπεδούχο. Απείλησε πρώτη φορά με αξιώσεις στα τελευταία είκοσι λεπτά, εκμεταλλεύτηκε την κόπωση του αντιπάλου και πήρε τον βαθμό με εύστοχη εκτέλεση φάουλ στις καθυστερήσεις.

Αποτελεί την μοναδική ομάδα της κατηγορίας που είναι ακόμη αήττητη (2-4-0), ενώ χρωστάει και ένα παιχνίδι. Τραυματίστηκε ο επιθετικός Σλέιχερς, παραμένουν στα πιτς οι Κέστενς και Περσίν, μακροχρόνιος ο στόπερ Πάινενμπουρχ.

ΦΚ Αϊντχόφεν Στατιστικά

*Τα επτά τελευταία παιχνίδια της έληξαν με Under 2,5

*5/7 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με ισοπαλία

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ

Προηγούμενο ματς: Σε ένα παιχνίδι με καλό ρυθμό και φάσεις, έμεινε στο 0-0 με αντίπαλο την Άλκμααρ Β εντός έδρας την περασμένη αγωνιστική.

Δεν μπόρεσε να κάμψει την αντίσταση της Άλκμααρ Β, αλλά δεν το πλήρωσε και πήρε έστω τον βαθμό της ισοπαλίας. Μόνο το γκολ έλειπε από το παιχνίδι αυτό, αφού οι δύο ομάδες ήταν κεφάτες και παρήγαγαν φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες και στα δύο ημίχρονα. Παράλληλα, παρουσιάστηκαν όμως αρκετά προσεκτικές στα αμυντικά τους καθήκοντα, πράγμα σπάνιο για αμφότερες.

Διεύρυνε το αήττητο σερί της στα πέντε παιχνίδια (2-3-0) και έχει πραγματοποίησε ένα τρομερό ξεκίνημα στην σεζόν για τα δεδομένα της. Δεν έχει απουσίες, πέραν του μακροχρόνιου τραυματία Καμαρά, που απουσιάζει εδώ και μήνες και έχει μάθε να ζει χωρίς αυτόν.