13η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Νταλιάν. Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*Οι δύο ομάδες έρχονται αντιμέτωπες για πρώτη φορά στην ιστορία τους.

ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα με την Τσανγκτσούν Γιατάι, την περασμένη αγωνιστική. Παρατάχθηκε με πολλές απουσίες, με την κόκκινη κάρτα που δέχθηκε στο 27′ να κάνει ακόμη δυσκολότερο το έργο της. Άντεξε στην πίεση των φιλοξενούμενων, με την ίδια να μένει με 9 παίκτες στο 67′! Αμύνθηκε σθεναρά μέχρι τέλους, αποσπώντας μια σπουδαία ισοπαλία.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σένχουα. Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Χενάν. Μετράει 7 under2.5 γκολ στα 11 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Τιμωρημένοι οι Φουλανγκξίσι και Γιανγκ Ζεξιάνγκ. Εκτός οι Ζενγκ Τσενγκ, Ζου Τζιανρόνγκ και Ξι Γου.

Σανγκάι Σένχουα Στατιστικά

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΡΟΝΓΚΤΣΕΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε της Κουανγκτσόου Έβεργκραντ με 1-2, την περασμένη αγωνιστική. Μέτρια στο 1ο ημίχρονο, επέτρεψε στην αντίπαλο ευκαιρίες και το πλήρωσε, μένοντας πίσω στο σκορ στο 39′, με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γουέι. Ανέβασε στροφές στο β’ μέρος, κυριάρχησε και έφτασε σε μία δίκαιη ανατροπή μέσα σε πέντε λεπτά (79′, 83′). Δεν απειλήθηκε από τους αντιπάλους της στη συνέχεια, με το 1-2 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Παρέμεινε αήττητη για δέκατο συνεχόμενο παιχνίδι (4-6-0), μετρώντας τέσσερις συνεχόμενες νίκες. Βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο -8 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Χενάν. Με g/g ολοκληρώθηκαν τα 7 από τα 12 παιχνίδια της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.