*Έρχονται από 2/3 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Πόρτλαντ. Το 1-0 ο Μόρα στο 11’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μπόγκους στο 22’. Το 2-1 ήρθε απ’ τον Εβάντερ στο 34’, το 2-2 έκανε ξανά ο Μπόγκους στο 51’. Με δέκα παίκτες απ’ το 48’ το Πόρτλαντ.

Άξιζε κάτι παραπάνω στο εκτός έδρας ματς με το Πόρτλαντ την περασμένη εβδομάδα, έμεινε στο 2-2. Στο πρώτο ημίχρονο ο αντίπαλος είχε αποτελεσματικότητα, έβγαλε δύο φάσεις και βρήκε ισάριθμα γκολ, πήγε στα αποδυτήρια με προβάδισμα 2-1. Τα δεδομένα άλλαξαν γρήγορα στο δεύτερο 45λεπτο λόγω της αποβολής του γκολκίπερ Κρεπό, το Λος Άντζελες ισοφάρισε έπειτα από τρία λεπτά και πίεσε πάρα πολύ στη συνέχεια, έβγαλε αρκετές φάσεις και άξιζε τη νίκη. Επιστροφή στις ισοπαλίες μετά το εντός έδρας 2-1 επί των Γκάλαξι στο τοπικό ντέρμπι, μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, με 11 πόντους είναι στην έκτη θέση της Δύσης.

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/8 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 3/5 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Σικάγο. Με δέκα παίκτες απ’ το 42’ η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς.

Πορεύεται αήττητη στα τελευταία ματς, έρχεται από εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Σικάγο. Καλύτερη η ομάδα της Νέας Υόρκης στο πρώτο μέρος, είχε καθαρές φάσεις, ήταν φυσιολογικό στο δεύτερο 45λεπτο να παίξει πιο παθητικά έχοντας παίκτη λιγότερο. Ωστόσο, ακόμη και με μειονέκτημα, ήταν πιο απειλητική απ’ το Σικάγο, που δεν άφησε καλές εντυπώσεις. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, ερχόταν από εκτός έδρας νίκη 2-1 επί του Σινσινάτι (2-2-0), μετρά ρεκόρ 2-2-1, με 15 πόντους είναι δεύτερη στην Ανατολή.