Interwetten: Σλοβακία – Ρωσία με κορυφαίες αγορές (30/03)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:45, η Σλοβακία υποδέχεται τη Ρωσία για την 3η αγωνιστική των προκριματικών για το Παγκόσμιο Κύπελλο και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σλοβακία – Ρωσία στην Interwetten

Με δύο ισοπαλίες ξεκίνησαν οι Σλοβάκοι τα προκριματικά. Στην πρεμιέρα “κόλλησαν” στο 0-0 με την Κύπρο Λευκωσία και στο Σάββατο γκέλαραν εντός έδρας με τη Μάλτα (2-2), σε μία από τις μεγάλες εκπλήξεις της εβδομάδας! Μάλιστα οι νησιώτες προηγήθηκαν 0-2 μέχρι το 19ο λεπτό! Ισοφάρισαν οι Στρέλετς και Σκρίνιαρ ως το 53′, αλλά δεν ολοκληρώθηκε η ανατροπή.

Η Ρωσία έκανε το 2/2 στο ξεκίνημα του ομίλου και έγινε το φαβορί για την 1η θέση. Πέρασε άνετα από τη Μάλτα με 1-3 και το Σάββατο επικράτησε της Σλοβενίας με 2-1 στο Σότσι. Σκόραρε δις ο Τζιούμπα στο πρώτο ημίχρονο και παρότι η μείωση από τον Ίλισιτς ήρθε πολύ γρήγορα, η ομάδα του Τσερτσέσοφ υπερασπίστηκε αποτελσματικά το προβάδισμά της.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Ρωσία είναι το φαβορί του αγώνα. Στο 1.90 προσφέρεται το διπλό, στο 3.40 η ισοπαλία και στο 4.50 ο άσος.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.