10η αγωνιστική

*Χωρίς χρήση VAR.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 3/4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

*Η Ίνγκολσταντ μετράει 4 νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Ντιναμό Δρέσδης, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε με το καλημέρα πίσω στο σκορ (1-0 στο 2′), αλλά έβγαλε αντίδραση, ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 25′. Ήταν ανύπαρκτη στο β’ μέρος, αλλά δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα από τους γηπεδούχους, με το 1-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Ίνγκολσταντ (1-1-0). Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -3 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Βέχεν. Μετράει 2 νίκες σε 4 εντός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος, με τα τρία από αυτά να ολοκληρώνονται με n/g.

Τιμωρημένος ο Άντονιτς. Εκτός οι Ντίτγκεν και Σρεκ.

Ίνγκολσταντ Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under2.5 γκολ.

*G/g στα 3/5 τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΣΒΙΚΑΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Ντόρτμουντ Β, την περασμένη αγωνιστική. Προηγήθηκε με το καλημέρα του αγώνα (1-0 στο 9′), αλλά ο ρόλος της ήταν παθητικός σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι. Υπέπεσε σε παράβαση στο 59ο λεπτό του αγώνα, με τον Εντζινμά να κάνει το 1-1 από την άσπρη βούλα. Δεν κατάφερε να βγάλει αντίδραση, με τους φιλοξενούμενους να φτάνουν στην ανατροπή, διαμορφώνοντας το τελικό 1-2 στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης.

Πρώτη ήττα για τη Σβίκαου μετά από δύο αγωνιστικές. Βρίσκεται στη 15η θέση της βαθμολογίας, στο +2 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με παιχνίδι λιγότερο από την 17η Χάλεσερ. Μετράει 3 ήττες στα 4 εκτός έδρας παιχνίδια της έως τώρα στο πρωτάθλημα, όλες με over2.5+n/g.

Τραυματίστηκε σοβαρά ο βασικός της τερματοφύλακας, Μπρίνκις, που θα μείνει σίγουρα εκτός δράσεως για ένα τρίμηνο. Εκτός και οι Άισινγκερ, Μέκερ και Στρέλερ.