22η αγωνιστική

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Ριζχάο.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 6 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Σανγκάη Πορτ, την περασμένη αγωνιστική. Άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό του αγώνα, σε ένα ισορροπημένο σε γενικές γραμμές 1ο ημίχρονο. Έπεσε η απόδοση της στο β’ μέρος, με τους γηπεδούχους να φτάνουν κοντά στο γκολ της ισοφάρισης, αλλά όντας φλύαροι στην τελική προσπάθεια, το 0-1 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Γκουοάν (2-2-0). Βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο -9 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Σανγκάη Σένχουα. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 12 από τις 19 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τιμωρημένος ο Τσενγκντόνγκ Ζανγκ. Εκτός παραμένει ο Γενάρις.

Γκουοάν Πεκίνου Στατιστικά

*Over3.5+g/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Έχει δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 1-2 επί της Μεϊζχού Χάκα, την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα μέτριο 1ο ημίχρονο, αμφότερες ανέβασαν ρυθμό στο β’ μέρος, με τους γηπεδούχους να κάνουν το 1-0 στο 66′ και τη Σαντόνγκ να αντιδρά άμεσα για το 1-1 (69′). Η πρωταθλήτρια πίεσε, είχε καλές ευκαιρίες και έφτασε στην ολική ανατροπή στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την πρωταθλήτρια (2-1-0). Βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από την πρωτοπόρο Θρι Τάουνς, με παιχνίδι λιγότερο. Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 19 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός οι Τζάντσον, Ξινγκάν Γου και Γουάνγκ Τονγκ. Σε καραντίνα ο Τζουν-Χο Σον.