Bet365: Σάλτσμπουργκ – Μακάμπι με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Η Σάλτσμπουργκ υποδέχεται τη Μακάμπι και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Σάλτσμπουργκ – Μακάμπι στην Bet365

Η Σάλτσμπουργκ ξεκίνησε τις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις της από το προηγούμενο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων στο Ισραήλ. Βρέθηκε να χάνει από νωρίς, αλλά έκανε την ανατροπή και πήρε τη νίκη με 2-1. Έτσι, έχει το πάνω χέρι όσον αφορά την πρόκριση. Διατηρεί το απόλυτο στο αυστριακό πρωτάθλημα, έχοντας κάνει τρεις νίκες σε ισάριθμες αγωνιστικές. Τελευταία ήταν αυτή εκτός έδρας με αντίπαλο τη Ριντ με 3-1. Η περσινή πρωταθλήτρια πείθει με την αγωνιστική της εικόνα.

Η Μακάμπι αρχικά ξεπέρασε το εμπόδιο της Ντιναμό Μπρεστ για να φτάσει ως τα πλέι οφ. Έπειτα, έχασε στο εντός έδρας πρώτο παιχνίδι με τη σημερινή της αντίπαλο, δεχόμενη δύο τέρματα σε λιγότερο από δεκάλεπτο. Η ομάδα του Γιώργου Δώνη, ωστόσο, είχε αρκετές απουσίες, αφού πάρα πολλοί παίκτες της διαγνώστηκαν θετικοί στον κορωνοϊό. Δεν τα πάει καλά στο πρωτάθλημα, αφού μέχρι στιγμής έχει περιοριστεί σε μία ισοπαλία και μία ήττα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.