Betarades.gr: Τα κορυφαία προγνωστικά στοιχήματος

* Το Ανόβερο σημείωσε τουλάχιστον δύο γκολ στα τρία τελευταία παιχνίδια της με αντίπαλο τη Σαν Πάουλι σε όλες τις διοργανώσεις.

* Η Σαν Πάουλι παραμένει αήττητη στα πέντε τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της με αντίπαλο το Ανόβερο σε όλες τις διοργανώσεις.

ΑΝΟΒΕΡΟ

Μακριά από τα αρνητικά αποτελέσματα παραμένει το Ανόβερο στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές που έδωσε για το πρωτάθλημα, στις οποίες σημείωσε δύο νίκες και μία ισοπαλία. Πιο συγκεκριμένα αφού δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της Ντιναμό Δρέσδης (2-0 εντός έδρας) στις 11 Σεπτεμβρίου το συγκρότημα του Στέντελ μοιράστηκε από ένα βαθμό με την Μπίλεφελντ (3-3 εκτός έδρας), ενώ στη συνέχεια επικράτησε των Καρλσρούη (1-0 εντός έδρας) και Μόναχο 1860 (2-0 εκτός έδρας). Κόντρα στην τελευταία την προηγούμενη βδομάδα οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο, και πιο συγκεκριμένα στο 67’ με τον Καραμάν.

Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε τρία λεπτά πριν το τέλος των 90’ ο Χάρνικ. Στις τρεις συνολικά εντός έδρας αναμετρήσεις που έδωσε το Ανόβερο για το πρωτάθλημα σημείωσε δύο νίκες και μία ήττα. Στις δύο σημειώθηκε no-goal, ενώ παράλληλα σημειώθηκαν λιγότερα από τρία γκολ. Η τελευταία φορά που το Ανόβερο αντιμετώπισε τη Σαν Πάουλι σε όλες τις διοργανώσεις χρονολογείται στις 26 Φεβρουαρίου του 2011. Τότε είχε επικρατήσει εκτός έδρας με 1-0.

Προηγούμενο ματς: Με τους τρεις βαθμούς της νίκης επέστρεψε το Ανόβερο από την έδρα της Μόναχο 1860 επικρατώντας με 2-0, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Στατιστικό: Σημειώθηκε over 2,5 στα τρία τελευταία παιχνίδια του Ανόβερου με αντίπαλο τη Σαν Πάουλι σε όλες τις διοργανώσεις (παίξτο στην Betshop)

Στοιχημάτισε τώρα στο Ανόβερο – Σαν Πάουλι

ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ

Μόλις μία νίκη κατάφερε να πανηγυρίσει η Σαν Πάουλι μετά το πέρας επτά αγωνιστικών στο πρωτάθλημα, αυτή με αντίπαλο την Μπίλεφελντ (2-1 εντός έδρας) στις 10 Σεπτεμβρίου. Στις υπόλοιπες το συγκρότημα του Λίνεν μοιράστηκε από ένα βαθμό με τις Καρλσρούη (1-1 εκτός έδρας) και Μόναχο 1860 (2-2 εντός έδρας), ενώ παράλληλα δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση των Στουτγκάρδη (2-1 εκτός έδρας), Μπραουνσβάιγκ (2-0 εντός έδρας), Ντιναμό Δρέσδης (1-0 εκτός έδρας) και Ουνιόν Βερολίνου (2-0 εκτός έδρας). Κόντρα στην τελευταία τη Δευτέρα οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Χόσινερ μόλις στο 12’. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε τρία λεπτά πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Ρεντόντο.

Η τελευταία νίκη της Σαν Πάουλι κόντρα στο Ανόβερο σε όλες τις διοργανώσεις χρονολογείται την 1η Οκτωβρίου του 2010 (1-0 εκτός έδρας). Με δύο αγωνιστικές τιμωρήθηκε ο αμυντικός Σόμπιεχ από την Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία της Γερμανίας για αντιαθλητική συμπεριφορά στην αναμέτρηση με αντίπαλο τη Μόναχο 1860. Παράλληλα θα κληθεί να καταβάλλει το ποσό των 5.000 ευρώ. «Θα κάνουμε τα πάντα για να πάρουμε ένα θετικό αποτέλεσμα στο Ανόβερο», υπογράμμισε ο προπονητής της Σαν Πάουλι.

Προηγούμενο ματς: Με άδεια χέρια επέστρεψε η Σαν Πάουλι από την έδρα της Ουνιόν Βερολίνου καθώς γνώρισε την ήττα με 2-0, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Στατιστικό: Η Σαν Πάουλι αγνοεί τη νίκη στα επτά τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.