*Έρχονται από 3/4 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Νιου Ίνγκλαντ. Το γκολ ο Ινσίνιε στο 27’.

Είναι διαφορετικό σε σχέση με πέρυσι, είναι πιο σκληρό και ανθεκτικό, την περασμένη εβδομάδα πέρασε νικηφόρα απ’ την έδρα της Νιου Ίνγκλαντ. Έκανε καλό πρώτο ημίχρονο, σκόραρε στο 27’ και δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα. Στο δεύτερο μέρος ο αντίπαλος ήταν πολύ καλύτερος, η Νιου Ίνγκλαντ έβγαλε πολλές καλές στιγμές, είχε ευκαιρίες και άξιζε σίγουρα την ισοπαλία. Είχε προηγηθεί το εκτός έδρας 0-0 με το Σινσινάτι, εκεί το Τορόντο άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, ήταν πολύ αθλητικό και απείλησε αρκετά στις αντεπιθέσεις, δικαιούταν ίσως κάτι περισσότερο απ’ το ματς. Αρκετά καλά τα πρώτα δείγματα για την ομάδα του Καναδά.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχετα από τέσσερα σερί Under 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 3/6 G/G σε φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με το Βανκούβερ. Το 0-1 ο Ταβάρες στο 31’, ισοφάρισε ο Ραπόσο στο 45’.

Έχει μπει με το δεξί στη σεζόν, την περασμένη εβδομάδα πήρε εκτός έδρας ισοπαλία στο Βανκούβερ. Όλα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο, η Σάρλοτ προηγήθηκε στο 31’, το Βανκούβερ πίεσε και βρήκε την ισοφάριση στο 45’, το ματς είχε ρυθμό και ευκαιρίες για αμφότερες τις ομάδες. Στο δεύτερο μέρος «έσβησε» το τέμπο, δεν είδαμε ιδιαίτερες φάσεις, δίκαιη η ισοπαλία. Στην πρεμιέρα η Σάρλοτ επικράτησε δίκαια εντός έδρας 1-0 της Νέας Υόρκης Σίτι. Πολύ καλή έναρξη της σεζόν για τη Σάρλοτ, που αποτελεί φέτος μεγάλο αίνιγμα, καθώς έκανε αρκετές αλλαγές στο ρόστερ.