*Έρχονται από 5/5 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΚΑΝΣΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 2-3 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 1-0 ο Τόμι στο 6’, το 1-1 έκανε ο Γκόμες στο 18’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Μέσι στο 51’. Το 2-2 ο Τόμι στο 58’, το 2-3 ήρθε απ’ τον Σουάρες στο 71’.

Επιστροφή στις ήττες για το Κάνσας την περασμένη εβδομάδα, δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Βρέθηκε γρήγορα μπροστά στο σκορ, η Ίντερ έβγαλε αντίδραση και ισοφάρισε άμεσα, έκανε το 1-2 με γρήγορο γκολ στο δεύτερο μέρος. Ισοφάρισε γρήγορα το Κάνσας, το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 71’ απ’ τον Σουάρες, η Ίντερ Μαϊάμι επικράτησε κυρίως χάρη στην ατομική ποιότητα κάποιων παικτών. Επιστροφή στις ήττες για το Κάνσας μετά από δύο αγωνιστικές, που είχε ισοπαλία με το Πόρτλαντ (3-3) και νίκη με το Τορόντο (1-2), μετρά ρεκόρ 2-2-2 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 9η θέση της Δύσης.

ΚΑΝΣΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/6 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 5/6 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Όστιν. Το γκολ ο Ζοάο Κλάους στο 57’.

Επιτέλους, νίκη ξανά για το Σεντ Λούις, που επικράτησε την περασμένη εβδομάδα εντός έδρας του Όστιν. Το ματς δεν είχε πολλές φάσεις στο πρώτο ημίχρονο, αμφότερες οι ομάδες ενδιαφέρθηκαν περισσότερο για το αμυντικό κομμάτι. Στο δεύτερο 45λεπτο όμως, το Σεντ Λούις ήταν πιο απειλητικό, παρότι δεν είχε την μπάλα στα πόδια του, βρήκε το γκολ στο 57’ και το υπερασπίστηκε άνετα μέχρι το φινάλε, καθώς το Όστιν είχε τρομερά προβλήματα στο δημιουργικό κομμάτι. Νίκησε ξανά το Σεντ Λούις έπειτα από πέντε αγωνιστικές (0-4-1), έχει ρεκόρ 2-5-1, καταλαμβάνει την 8η θέση της Δύσης. Προπονείται μόνος του και δεν υπολογίζεται ο επιθετικός Αντενίραν.