*Έρχονται από 4/6 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε όλα τα ματς στο κουπόνι παμε στοιχημα του Σαββάτου (22/06)!

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 1-0 ο Βάργκας στο 11’, το 1-1 ήρθε στο 63’ για το Ορλάντο. Το 2-1 ήρθε στο 77’ για τη Σάρλοτ, το 2-2 έκανε το Ορλάντο στο 81’. Με δέκα παίκτες απ’ το 38’ η Σάρλοτ.

Δεν μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για το εκτός έδρας 2-2 κόντρα στη Σάρλοτ την περασμένη Τετάρτη, απ’ τη στιγμή που έπαιζε με παίκτη παραπάνω απ’ το 38’! Βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ, βρήκε ισάριθμες απαντήσεις, στο δεύτερο 45λεπτο πίεσε πάρα πολύ, είχε πολλές τελικές προσπάθειες, αλλά δεν ήταν εύστοχο. Επιστροφή στις ισοπαλίες έπειτα από δύο σερί ήττες, το Ορλάντο μετρά ρεκόρ 2-3-4 στις τελευταίες εννέα αγωνιστικές, με 18 πόντους είναι στην 14η θέση της Ανατολής.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/9 Under 2.5.

*Έρχεται από 5/9 NG.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΚΑΓΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 4-1 επί του Τορόντο. Το 0-1 ο Σελασιέ στο 41’, το 1-1 έκανε ο Ινσίνιε στο 44’. Το 1-2 ήρθε απ’ τον Κάιπερς στο 57’, το 1-3 έκανε ο Πινέδα στο 60’, το 1-4 έκανε ο Αριγκόνι στο 89’.

Επιστρέφει στη δράση έπειτα από μια εβδομάδα, έπαιξε τελευταία φορά εκτός έδρας κόντρα στο Τορόντο. Ευρύ το σκορ, δε φαινόταν ότι πηγαίνει προς τα εκεί το ματς, το ημίχρονο έκλεισε στο 1-1 και η εικόνα του ήταν μοιρασμένη. Στο δεύτερο μέρος, όμως, το Σικάγο ήταν ιδιαίτερα εύστοχο, σκόραρε δύο φορές μέχρι το 60’, έλεγξε πλήρως την κατάσταση και στο φινάλε βρήκε το 1-4. Δεύτερη σερί νίκη μετά το εντός έδρας 2-1 επί των Γκάλαξι, νωρίτερα πήρε δύο σερί ισοπαλίες, παραμένει χαμηλά στην Ανατολική Περιφέρεια, βρίσκεται στην 13η θέση.