*Έρχονται από τρία0 διαδοχικά μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΑΤΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στο Λος Άντζελες. Το 1-0 ο Τίλμαν στο 45’, το 2-0 ήρθε απ’ τον Μπόγκους στο 55’, το τελικό 2-1 διαμορφώθηκε απ’ τον Ντε Λα Βέγκα στο 73’ (πέναλτι).

Λίγα πράγματα στην εκτός έδρας πρεμιέρα με το Λος Άντζελες, έχασε δίκαια από μια καλύτερη ομάδα. Το Λος Άντζελες έκανε εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στο Σιάτλ την περασμένη εβδομάδα, το τελικό 2-1 δε λέει την αλήθεια για την εικόνα του αγώνα. Επιθετικός μονόλογος του Λος Άντζελες το παιχνίδι, είχε τρία δοκάρια και θα μπορούσε να έχει σκοράρει πολλές περισσότερες φορές, το Σιάτλ είχε ελάχιστες καλές στιγμές, δε δικαιούταν τίποτα απ’ το ματς. Οφείλει να δείξει καλύτερα στοιχεία, να παρουσιαστεί πιο ανταγωνιστικό, άλλωστε άπαντες περιμένουν να είναι ισχυρό και φέτος το Σιάτλ, είναι έβδομο φαβορί για τον τίτλο.

ΣΙΑΤΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/6 Over 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 3/6 NG σε φιλικά και επίσημα

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΣΤΙΝ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στη Μινεσότα. Το 0-1 ο Λουντ στο 34’, το 0-2 έκανε ο Μπραν στο 90’, μείωσε ο Μπίρο στις καθυστερήσεις.

Χωρίς παλμό στην εντός έδρας πρεμιέρα κόντρα στη Μινεσότα, δεν κατάφερε να πάρει κάτι απ’ το ματς. Η Μινεσότα έπαιζε μόνη της στο πρώτο ημίχρονο, είχε διαρκώς την μπάλα στα πόδια της, σκόραρε στο 34’, είχε καθαρές φάσεις για να κάνει το 0-2 και να βάλει τις βάσεις για μια άνετη επικράτηση. Στο δεύτερο μέρος το Όστιν ανέβασε στροφές, πήρε περισσότερη μπάλα, η Μινεσότα έκανε περισσότερο διαχείριση, βρήκε το 0-2 στο 90’ και εκεί τελείωσε το ματς. Θα έπρεπε να παρουσιάσει κάτι καλύτερο το Όστιν, που παλεύει να ανεβάσει το επίπεδο του συγκριτικά με πέρυσι, πρέπει να σημειωθεί ότι υπήρξαν αρκετές αλλαγές στο ρόστερ.