* Στις 3 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις, στην έδρα της Σλάβια, κέρδισε η γηπεδούχος και μάλιστα πό ημίχρονο

* 4/6 τελευταία τους παιχνίδια με Over 2.5

* Στα 9 τελευταία τους ματς, στην έδρα της Σλάβια Πράγας, δεν έχει πάρει διπλό η Σλόβαν Λίμπερετς

ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν, με 3-0. Η κόκκινη που δέχθηκε στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης, δεν της άφησε περιθώρια, ενώ το 3-0 μοιάζει κολακευτικό, βάσει της απόδοσης που είχε η Πλζεν.

Μετά την εκτός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν, με 3-0, βρίσκεται στην 2η θέση με 19 βαθμούς, έχοντας την καλύτερη επίθεση στο Πρωτάθλημα, με 31 γκολ στο ενεργητικό της, ενώ και αμυντικά είναι σε καλό επίπεδο, αφού δέχεται μόλις 9 τέρματα, όντας η 2η καλύτερη άμυνα. Εκτός για σήμερα ο τιμωρημένος Εντουάρντο Σάντος, όπως και οι τραυματίες Μπόριλ, Χόλες, Χοβόρκα και Σρανζ, ενώ ο Σορ είναι αμφίβολος.

ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Μετράει 3 σερί ματς με G/G.

* 4/5 τελευταία παιχνίδια με Over 2.5.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα από την Μπόλεσλαβ με 1-3. Μπορεί να προηγήθηκε νωρίς και να πήγε στα αποδυτήρια με προβάδισμα, αλλά ήταν χειρότερη σ΄όλη τη διάρκεια του αγώνα και δέχθηκε ολική ανατροπή από το 67′ και μετά, μάλιστα με 3 γκολ.

Μετά την εντός έδρας ήττα από την Μπόλεσλαβ με 1-3, βρίσκεται στην 5η θέση με 14 βαθμούς. Δείχνει να τα πηγαίνει καλύτερα μακριά από την έδρα της, αφού μετράει 10 βαθμούς σε 5 αγώνες, ενώ έχει μαζέψει 4 βαθμούς στην έδρα της σε 4 παιχνίδια. Εκτός οι τραυματίες Γκάλι και Ντουμπιά, όπως και οι Μάτουσεκ, Βαλέντα, Ταλιολέροφ, Πρεμπσλ, Φαν Μπούρεν και Στέικαλ.