*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 4-3 κόντρα στο Όστιν για το πρωτάθλημα. Το 0-1 στο 20’, το 0-2 ήρθε στο 57’ για το Σαν Χοσέ. Το Όστιν σκόραρε τρεις φορές απ’ το 61’ μέχρι το 67’, το Σαν Χοσέ ισοφάρισε στο 74’! Το τελικό 4-3 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις!

Δεν μπορεί να σηκώσει κεφάλι με τίποτα το Σαν Χοσέ, που έχασε και την περασμένη εβδομάδα στο εκτός έδρας ματς με το Όστιν. Έκανε καλή εμφάνιση για περίπου 60 λεπτά, σκόραρε δύο φορές και προηγήθηκε 2-0, έδειχνε ικανό να πάρει αποτέλεσμα. Ωστόσο, κάπου εκεί ακολούθησε μια άνευ προηγουμένου κατάρρευση, δέχτηκε τρία γκολ σε έξι λεπτά και βρέθηκε να χάνει 3-2! Ισοφάρισε στο 74’, αλλά στο φινάλε το Όστιν βρήκε και τέταρτο γκολ για να πάρει μια τρομερή νίκη. Ήταν η έκτη ήττα στις πρώτες εφτά αγωνιστικές, μοναδικό θετικό αποτέλεσμα για το Σαν Χοσέ το εντός έδρας 3-2 επί του Σιάτλ.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/7 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 5/7 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 0-1 στο 45’ με πέναλτι του Ναβάρο, η Ίντερ ισοφάρισε στο 58’ με τον Μέσι και έκανε το 2-1 με τον Αφόνσο στο 60’. Το 2-2 ήρθε στο 88’ με τον Μπάσετ για το Κολοράντο.

Πατάει καλά μέχρι στιγμής, είναι πιο ανθεκτικό από πέρυσι και δείχνει ικανό να κάνει μια καλή χρονιά. Την περασμένη εβδομάδα πήρε εκτός έδρας ισοπαλία κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι, παρότι βρέθηκε να χάνει με ανατροπή στο δεύτερο μέρος. Προηγήθηκε λίγο πριν το ημίχρονο, αλλά η Ίντερ Μαϊάμι αντέδρασε με ανατροπή μέχρι το 60’. Δεν προστάτευσε το προβάδισμα, δέχτηκε ισοφάριση στο 88’. Θετικό αποτέλεσμα για το Κολοράντο, που ερχόταν από νίκη 3-2 επί του Λος Άντζελες, έχει μόλις μια ήττα στις τελευταίες έξι αγωνιστικές (2-3-1).